Merhaba herkese burdamısınız?

O kadar içim kapanıkki o kadar boşlandım ki anlatamam😞Sanki dünyanın sonu gelmiş gibi hiç bişey yapasım yok finallerde bitti iyice boşluktayım ne yapmalı sizce?

Güncellemeler:
Öyle bişeyler yazın

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• ben de kötüyüm kendimi bok hissediyorum... iğrenç hissediyorum kendimi, berbat, haketmediğim şeyleri yaşıyorum, sadece iyi niyetimden kaybediyorum... İnsanlara güvenilmeyeceğini bir kez daha anladım... insanlar sahte, insanlar kötü, insanlar benim içimi görmüyor, istedikleri şekillendiriyorlar her şeyi. az arkadaşım var hep mesafe koydum araya çok samimi olmadığım insanlarla yine de söylediğim ufak tefek şeyleri cımbızla çekip yüzüme yüzüme abartıp gelmeleri beni deli ediyor... hiç mi konuşmayalım arkadaş hiç mi fikrimizi söylemeyelim benim içim de bir dışımda... sabaha kadar uyumadım yaa 3 kuruşluklar için... ne dolmuşum :)) yine de ben güçlüyüm yine de benim kalbim temiz... umursamamaya çalışacağım... sadece sabır diliyorum allahtan...

0|0
    0|0
    • Amin en güzeli bnide efkarlandırdın yeniden 😀

• Allha çok daha iyi etsşn bende iyi oldum gitgide😂

• Ben anlık şeylere inaırım aniden geldi aklıma o link🙈🙈😀😂😞

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Merhaba burdayız bizde 😕

0|0
    0|0
    • Neden karamsarlık hep sırf dertleşmek için gece gece bütün rehberimi taradım bir bura bana iyi gelir diye yazdım buraya😞

Erkekler Ne Diyor 1

• çık dışarı gece hayatı yaşa biraz hayatına renk girer

0|0
    0|0
    • Kardeşim inan yaşamak istemiyorum ölmek istiyorum 😞

• geçer be geçiyoda

• İnş

Yükleniyor...