Kendini Çok Bilgili Sanan GENELDE CHP Lİ KESİM GELİN TARTIŞALIM?

Arkadaşlar şunu belirteyim öncelikle hiç bir partiye oy vermiyorum hiç birinin içindede adam gibi biri olduğunu düşünmüyorum Lakin
Dindar kısımı aşağılama Cahillikle suçlamak kendini çok bilgili Atatürkçü görüp Atatürk ilkelerini sayamayan bir sürü insan tanırıım ben Bu bilmişlik neden biri açıklasın varsa
Özellikle akpliler için bu ülkenin %50 si akp oy vermiş adamlar cahil diyor Hayır bu ülkenin yüzde 50 si mal bir sen akıllsın herkesin kendi hür iradesi var adam istediğine oy atar sizin buna karışma hakkınız yok ne bu tavırlar

1|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Mesele CHP AKP değil. Mesele bir tarafın net olarak gördüğünü diğer tarafın görememesi.

Ben CHPlileri bilmem. Ama elimden geldiğince ekonomi tezlerine bakıyorum, yazıları okuyorum. Tarımda hayvancılıkta politikalarımızın yetersiz olduğunu görüyorum. İstihdam yaratamadığımızı görüyorum. Sadece inşata dayalı ekonomi olur mu diyorum? Tünel yol mu lazım bize yoksa istihdam mı? Diğer şehirlerde iş yok diye sürekli İstanbul'a kaçan insanlar görüyorum. Şehrin içine etmeye yeminli bir politika görüyorum. Sıcak paranın ne demek olduğunu okuyorum ne derece yetersiz kullandığımızı okuyorum ve kederleniyorum.

Ben bunları görüyorum ama karşı taraf görmüyor, söylüyorum anlamıyor. Vatansever olmak da suç oluyor onların gözünde. E ben bu insana cahil demeyeyim de ne yapayım? Ne olur cevap verin güzel kardeşim, ne olur siz cevap verin de kurtarın bizleri. Zira çok üzülüyoruz.

0|0
    0|0
    • Bende sizin gibi düşünüyorum zaten Lakin şu an Koca ülkede bir tane ülkeyi yönetecek adam gibi kararlar alıcak akıllı bir insan yok. İnsanlarda mecbur kendine yakın olanı seçiyolar

• O dediğinize de ayrı üzülüyorum. İki ucu da b-klu değnek. Ama işte bir kesim şikayet ederken onların da haklı sebepleri olduğunu ve aslında vatan haini değil de vatansever kimseler olduğunu bilin istedim. Biz de ülkemiz gelişsin istiyoruz, iyi yerlere gelsin istiyoruz.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• kim kızdırdı bu 18liği

0|0
    0|0
    • Kızgınlıktan demiyorum madem çok bilgili insanlar sorularıma cevap versinler insanları görüşlerine göre aşağılamak çok mu güzel bir şey Ayrıca fikirlerin yaşla bir alakası yoktur.

• Evet saçma egondan rahatsız oldum daha profil fotoğrafını bile koyamıyorken kendinden küçük birine neyin egosunu yapıyosun?
      Git kendini geliştir önce sonra benimle tartışabilecek seviyeye gelirsin belki

• peki :))

• Özellikle akpliler için bu ülkenin %50 si akp oy vermiş adamlar cahil diyor Hayır bu ülkenin yüzde 50 si mal bir sen akıllsın herkesin kendi hür iradesi var adam istediğine oy atar sizin buna karışma hakkınız yok ne bu tavırlar'''

bu cümlenle o ülkenin %50 sini oluşturan akplilerin verdiği değişmeyen eskimeyen cevabı vermişsin tebrikler haykırdım
    asıl sen git araştır birşeyler öğren körü körüne tayyipçi oluyosunuz

0|0
    0|0
    • Yav kardeşim anlaman mı kıt ben tayibi desteklemiyorum herkesin görüşü kendine ve evet söylediğim konuda haklıyım herkes birbirinin fikirlerine saygı duymak zorunda

Erkekler Ne Diyor 7

• Chplilerin çoğunun bilgili olmadığı kesin. Okuyan cahiller işte

0|1
    0|0
    • Benim yediremediğim konu her iki insanda müslüman adam dinine uygun giyiniyor öyle yaşıyor diye yobaz ve cahil oluyor ve bu ülkede herkes özgür kimse kimseye karışamaz diye laf yapıyolar

• Lakırtı işte bunların çoğu

• Chp liyim ama güldüm.

Tartışmayalım.

0|0
    0|0
    • Usta bu tartışma değil ben kimseyi yargılamam istediğin görüşü benimse ama insanların görüşlerine saygı duymak zorundasınız sizin görüşüyle aynı değil diye cahil yobaz diye hitap etmek gerekmez

• Tek dertleri islam onlarin

1|0
    0|0
  • Kardeşim yazdıklarının başından sonuna kadar katılıyorum sana. Bende parti tutmam

1|1
    0|0
    • Hayır birde gülüp geçiyolar Özgürlük diye yırtınıyolar başkalarının fikirlerine Dini inançlarına saygısızlık ediyolar birde saygısızlık eden insanlarda müslüman ne kadar trajikomik bir olay

• İlginç olan Atatürkçüyüm diyor. Örnek almalarını bekliyoruz. Yanından bile geçmiyorlar

• Chp liler mi bilgili. ☺ Tövbe estağfurullah ☺

0|1
    0|0
  • İyi de senin bu içinde birikmisliginin sebebi ne?

0|0
    0|0
    • Yarası olan gocunur kardeş Benim birikmişiliğim sebebi hak özgürlük diyip başkalırının haklarını ezenlere insanları küçük görenlere varsa bir cevabın gel adam gibi tartışalım.

• Her chp li birilerine sen akpye oy verdin sen cahilsin demiyorki. hem dedi diye cahil olacak değil ya. chpli akpliye cahil der hakaret eder bir başka akpli chpliye alkolik der saygısızderr hadi çok bilmiş der. bunlar burada konuşularak çozulmezki. haksizliga gelemiyorsan burada belirtmen daha etkili bir yer kullan

• Ben sadece fikrimi beyan ettim Ben kimseye alkolik veyatta başka bir hitamda bulunmam adamın kendi hayatı ne içtiğine karışırım ne görüşüne insanlar hadlerini aşıyolar dostum bunu demek istiyorum

• seçsis sistemini kaldırında görelim kim %50 alıyormus

0|0
    0|0
    • oy yüzdesi değil burda anlatmak istediğim insanların fikirlerine saygı duymak

Yükleniyor...