Hisleri kuvvetli olanlar hayatınız güzel mi?

neler yazacaksınız merak ediyorum

1|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Hislerin ne kadar kuvvetli olursa olsun, duymak istediklerine inanırsın her zaman.

0|0
    0|0
  • Valla eksik çok ama çok da şükür yani..

0|0
    0|0
  • çok güzel hissettiğim herşey için çok mutluyum ne hissettiysemde oldu ve ya koşarak uzaklaşmam gerekti ya da kalmam bunun hiçbir kötülüğünü görmedim.

0|0
    0|0
    • ama her zaman koşup uzaklaşamıyorsun ve zarar verici olabiliyor

• zekasız değilimde işte hayat her zamna çıkabilceğimiz yerlere koymuyor bizi sana öyle denk gelmiş benim ortamım farklı

• yok kesinlikle zekasızsınız demedim estafurullah yanlış anlamayın sakın ama bence bu durumda soğuk kanlı olmak gerekiyoor.

• evet guzel neden sordun :?

0|0
    0|0
    • hisler kuvvetli olunca bütün gün rengarenk bir his dünyası olabiliyorda sizinki nasıl diye merak ettim

• hımm normal yanı daha yogun dusunuyorum sadece

• çok eğleniyorum :D

0|0
    0|0
    • şu işin eğlencesine varamayan bir tek kızlar heralde erkekler baya mutlu :)

• bir şeyleri erken çözüyorum ama olumsuz olduğu için inanmak istemiyorum ve doğru çıkıyor. Üzücü oluyor.
      Olumsuz bir şey olucka olsa bazen anlıyorum ama ne olduğunu bulamayınca sadece beklemeye başlıyorum bunlarda güzel değil

• yani bazen mutlu etmiyor insanı ama herşeyde vardır bir hayır

• Süper

0|0
    0|0
  • Valla benimki gayet güzel tam istediğim hayat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kötü birşeyin olacağını önceden hissetmek birşeye yaramıyo ne yazıkki müdahale edemedikten sonra. O yüzden güzel değil

0|0
    0|0
    • birde hissediyorsun kötü bir şey olacağını ama bulamıyorsun ya o baya kötü oluyor

• Hyr hıc guzel degıl yıne yanılmadım demek cok ıbne bısey

0|0
    0|0
    • evet o kötü oluyor halen alışamadım olumsuz bir şey hissedince yok bana öyle geliyordur diyorum

Yükleniyor...