Atatürk bilindiği gibi gençleri çok sever onlara bir şeyler bırakıp ornek olmak isterdi. sadece kendi için değilde gelecek nesiller içinde çalışırdı. pekala sorum şudur; şimdiki gençlik neden bir başkasını düşünmeden sadece kendi canını dusunerekten çalışıyor? Turk devletinin ayakta kalması için yarinlari dusunmek, yarın bizim oturduğumuz sıralara oturacak çocuklara ornek olmak.. bizim böyle bir gençlik olmamız gerekiyor. neden gençler bu yolda ilerliyor?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• En son genölik başkanlık isitiyor pankartını gördüm ve gençlikten ümidi kestim.

0|0
    0|0
  • Türk ırkı senelerdir birden fazla müptezel virüsün etkisindedir. İlk önce bu virüslerden kurtulmalısın.
    Türkün bünyesindeki mikroplardan arındıracak en iyi tedavi usulü katliamdır.

0|0
    0|0
    • Ben suanki yönetimden ümidimi kestim

• Halkların birliği bu olmalıdır. sadece bu yönde değil aynı şey eğitimde de olmal

• halkların kardeşliği denen vıdı vıdılar kürtlerin özerk kürdistan hayalini gerçekleştirmesi içindir. yoksa bu ülkedek her etnik yapı ve unsurun bu topraklarda gözü olduğunu biz çok iyi biliyoruz. anadilde eğitim , yok çerkes kampüsü yok bilmem ne . ayrışan onlar biz değiliz. biz asimile etmeyiz , çerkesi kürdü zaten Türk yapıp ne yapacaz? başka işimiz yokta safkanlığı dahadamı kaybedelim? onlar bu ülkede milliyetçilik ve milliyetini ileriye çıkarmaya çalıştıkça zaten ezileceklerdir.

Yükleniyor...