İnsanlara kırgınlıktan ağlıyorum ne yapabilirim şu an?

İnsanların beni sürekli kırmaları , kendimi yalnız hissetmeme sebep olmaları yüzünden ağlıyorum. Güçsüz biri miyim? kendimi kötü hissediyorum..

1|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini asla ezdirtme ver odunu onlarda insan. Üzerine yürürsen geri durur sana saygı gösterirler.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hassassın hepsi bu ve insan zayıf yanıyla imtihan olur hayatta direnç kazanman için maalesef ben de öyleydim şimdi annem merhametsiz der bazen ama inan güçlü olman için hayat seni sınıyor ben şöyle düşünüyorum bu insan böyle bu şekilde kabul etmeli mümkün mertebe uzak durmalı mesafeyi kullan kardeş zamanla ustalaşacaksın seni yoran insanlarla takılma yalnız kalmak bin kat iyidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aslında güçlüsün sadece fazla duygusalsın. Bu da seni her olaylara karşı kırılgan yapıyor. Yapman gereken şey duygularını her zaman devreye sokma

1|0
    0|0
  • İraden zayıf, başına gelen her şeyi çok büyütüyor ve kafaya takıyorsun ayırca çok duygusalsın

0|0
    0|0
  • insanlar seni neden kırıyo ki hani ortamdakji eksiğin ne neyini beğenmiyolarda sana tavırlılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır. Hepimiz bunu yaşamışızdır bence. Bende çok yaşadım aynı şeyi. Tuvalet köşelerinde ağlardım hep. Zamanla insan incindikçe öğreniyor insanlara güvenmemeyi. Sen seni gerçekten seven ve değer veren insanlara zamanını ayır ve bencil ol. Hep sadece kendine güven.

1|0
    0|0
  • bende her gece öyle hissediyorum ama gecer, her gun boyle olmaz merak etme

1|0
    0|0
  • Ağlamayabilirisn

0|0
    0|0
  • sinirlenince ağlayan insan güçlü insandır dostumm

0|0
    0|0
Yükleniyor...