Kapat

Kimler geldi kimler geçti senin için en değerlisi kimdi ⁉

Güncellemeler:
Siteden peki

0|1
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• Orçun diye bir arkadasım vardı o gitti o en degerlisiydi bide cihat diye arkadasım var oda 13 yıldır kardeşimden ayırt etmem o burda ALLAH'tan ama orçunda arada geliyor :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Lisede Hilal diye bir arkadaşım vardı. Değer verdiğim biriydi. Artık görüşmüyoruz. Ortaokulda da Elif ve Hilal diye arkadaşlarım vardı. Onlarla da artık görüşmüyoruz ama iletişim kurmamayı seçen benim. İstanbul 'a taşınmadan önce de Ankara 'da bir sürü arkadaşım vardı her çocuğun olduğu gibi. Annem de anneleriyle arkadaştı falan. Belki onlarla görüşmeyi isteyebilirdim. Artık yeni arkadaşlar da edinemiyorum zaten.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 11

• En yakın 2 dostum gitti 3 kızdık bir zamanlar o gidenler döndü kale almadım iyi ki de gitmişler yerlerine bin kat iyileri geldi çok şükür ki gidiyorlar ya kalsalar bunu düşündükçe memnun oluyorum artık

1|0
    0|0
  • Hep 'en' sevdiklerim en nefret ettiklerim oldu garip
    Arkadaşıma gelince çocukluk arkadaşımı çok aeverdim öyle ki onun derdi sıkıntısında oturur onunla ağlardım hayatımdan çıkaralı onu 8-9 yıl oldu

0|0
    0|0
  • var hepsine nefret doluyum

0|0
    0|0
  • Gidenlere güle güle..

0|0
    0|0
  • kalanlar arkadasim sayilir

0|0
    0|0
  • bu devirde kimseye deger vermiceksin

0|0
    0|0
  • Degerli olda gevcip gitmezdi. Gitmisse ben salmısımdır.

0|0
    0|0
  • yokk hepsi aynı

0|0
    0|0
  • Şeyma diye bir arkadaşım vardı... Çok değer vermiştim o kıza ben haketmiyormuş ama

0|0
    0|0
  • çok gittiler gittikleri gibide geri döndüler :D

0|0
    0|0
  • Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir 😂😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...