Bence ben evlenemicem?

Bu aralar takıyorum bunu kafama güzel degilim kim sevsin ki beni? Birde sedef hastalıgım var evlensem bile kim yanımda durur ki? İnstagramda falan görüyorum evlileri böyle çok güzel fotoğrafları var hele bir hedaba taktım kafayıresmen bir paylaşım yapsa içim bir degişik oluyor çok mutlular çokda yakıştırıyorum amabiro kadar da takıyorum kafama bananr ki milletin ne yaptıgından sırf butür paylaşımları görmemek için tüm sosyal medya hesaplarımı kapatmayı düşünüyorum aranızda benim gibi olan düşünen varmıdır acaba?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Allah nasibini vermistir. hic ummadigin bir yerde kismetin cikar anlamazsin. ama kismetinde ayagina gelmesini bekleme. kndinebak makyajini falan yap sen kismetini ara duzgun birisini istiyorsan erkeklerin kizlarla degil erkek arkadaslari ile takilana veya sessiz sedasiz yalniz olanlara bak. sessiz sedasiz olan kisiler hayattan umudunu yitirmis temiz kalpli insanlardir. o sana destek sende ona umut olursun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• onu sadece allah bbilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• herkes öyle der

0|0
    0|0
  • Bende bende bendeeeeee :D :D :D

0|0
    0|0
  • Sanal Alemde gordugun o evli Resimleri sadece gostermeliktir.. Tribune oynamaktit emin ol... Sana öylr geliyor Evlenirsin Akisina birak kafana bisiy takma😉

0|0
    0|0
  • her kör satıcının bir kör alıcısı var mıdır neydi öyle bir söz vardı işte anladın sen beni

0|0
    0|0
  • Delirme kız Sadece görüşünüşmü hayat? , İlla seven cıkıcak tabikide üzülmene gerek yok :) Gül

0|0
    0|0
  • Sedefin çözümü var bu kadar rahatsız oluyorsan.

0|0
    0|0
  • sedef hastalığında doğal tedaviyle iyi olanlar var

0|0
    0|0
  • Seni seven biri vardir belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...