Çocuk masumiyetinde oldugunuz hesap yapmadıgnız haller oluyo mu sahi?

Küçüklükten beri anaç sahiplenici bir ruhum var. Baskasına kendini feda etme, onun için en iyisini düşünme kıskanclık barındırmama filan. Önümdeki yemegi ben açken sınıftaki baska kıza verdigimi hatırlıyorum kendi yakın arkadası bile vermemişti. Herneyse.
Arkadasım var 3 yıllık bu sene tanısıp aynı evde kaldıgmz kıza sattı resmen beni. Arada gelir yanıma konusurdu artık onun odasına gidip konusuyor onla daha yakın gibiler. Gecen daha 2 gün önce sınavımın olmasına ragmen bütün gün ona mezuniyet için takı toka baktık yetmedi aksam gittik değiştirdik. Ama bişey istedim yapmadı o gün.
Önceden ne samimiydi ortaokuldaki arkadaslıklar filan. Kankana bişey yapıyolarsa önce sen saldırıyodun şimdi bana dokunmayan Yılan bin yaşasın pesinde herkes.

Ne oldu neden bu kadar değişti herkes?
Hiç mi karşıma samimi fedakar içten pazarlıklı birisi çıkmayacak?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bana dokunmayan yılan bin yaşasın gibi bir çok atasözü bizim birliğimizi beraberliğimizi bozmak için uydurulmuş dış etkenlerin sözüdür. Çünkü müslüman müslümandan sorumludur. Bende anlattığın gibi bir insanım ama artık kötü biri oluyorum ve beni böyle yaptıkları için insanlardan nefret ediyorum en iyisi hayvanları sevmek :D

0|0
    0|0
    • Dimi ya karsılıksız seviyolar köpekleri ben cok severim mesela kaçanada insanlardan kork bence onlar daha ürkütücü diyorum

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• canım kız ya, bence görüşme bir süre onunla değerini anlamalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...