Kırmızı reçete? Bilgisi olmayan konuşmasın?

İlk kez kırmızı reçete yazıldı bana alkol tedavisi adı altında ritalin diye bir ilaç hiperaktivite tedavisi. Bunun bilgisi polis ya da diğer kurumlara gitti mi? Karakolluk bir olay olursa görünür mü sicilde? İşe girerken sıkıntı yaşar mıyım daha hangi konularda ne olur? Bilenler ayrıntılı bilgi verebilirler mi, bilmeyenler lütfen sussun rica ediyorum..

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kırmızı reçete size adli bir olay sonrası verilmiş ise polis kayıtlarına işlenir.
    Eğer kendiniz tedavi olduysanız bu polis kayıtlarına işlenmez.
    Fakat herhangi bir davaya karışırsan incelemede bu rapor görülür.
    Kırmızı reçete adli sicile işlenmediği için işe girişte sıkıntı olmaz.
    Sağlık raporu gerekir ise işe girişte bu raporu aldıktan sonra kırmızı reçete aldığın tabipten reçetenin sebebine dair belge alırsın bu da işe girmene engel olmaz.

0|0
    0|0
    • peki muayene olduğum hekim başka bir ildeyse nasıl olur yani illa ondan mı almam gerek bu işe girmek için gerekli belgeyi

• Rahat ol engel olacak durum yok biran önce iyileş kurtul ilaçtan

• çalışmak için sakıncası yoktu raporunu gören kaç işletme iş verir acaba bana bide bu var. Neyse dur ben ilacı hiç daha kullanmamışken gidip doktorla konuşcam silsin kayıttan reçeteye dokunmadım bile geri vercem

• Bir sorun yok kırmızı reçete aşırı bağımlılık yapıcı ilaçlar ve uyuşturucu içeren ilaçlar ritalin bir nevi uyuşturucu ancak polislik bir durumda yok.

0|0
    0|0
  • ritalini yazmadan önce test yaptılar mı?

0|0
    0|0
    • yapmadılar hayır

• oha o kadar zararlı mı ya?

• eğer satmak istersen ritalinini seve seve alırım :D

Yükleniyor...