İnsanlar sizi ilk gördüğünde ne düşünüyorlardır hakkınızda, nasıl biri olduğunuzu düşünüyorlardır?

İnsanlar sizi ilk gördüğünde ne düşünüyorlardır hakkınızda, nasıl biri olduğunuzu düşünüyorlardır?

0|0
16|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Soğuk, gıcık ve itici görünüyorumdur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• önce parasız bir tip olduğumu, sonra itici ve ters biri olduğuma inanıyorlar.

1|0
    0|0
  • yüzde doksan egoist, havalı beğenmiş oluyor bunu çok duyuyorum aslında öyle birisi değilim ama mizacım öyle işte

1|0
    0|0
  • Kölem olmak istiyolar izin vermiyorum ama

1|1
    0|0
  • umrumda degil

1|0
    0|0
  • Genelde yanlış anlaşılan biriyim

1|0
    0|0
  • efendi dürüst benim hakkımda kötü düşünen sadece seki sevgilim vardır dier tanıdıklarımdan aramın kötü olduğu kimse yok

1|0
    0|0
  • Alakadar etmiyor istediğini düşünsün ben onu sallamadıkdan sonra :D

1|0
    0|0
  • Çok ağır başlı..
    Sonradan da. 'Sende az değilmişsin ' :D

1|0
    0|0
  • Çok uyanık ve zeki olduklarımi söylüyorlar

1|0
    0|0
  • Tipsiz diye düsünüyodur kızlar

1|0
    0|0
  • Bilmem onlara sormak lazım

1|0
    0|0
  • cıvık

1|0
    0|0
  • Bende bilmiyom ama yapılı biriyim korkup muhabbet etmeye gelmeyeni bile duydum

1|0
    0|0
  • beni göremedikleri için pek fikir sahibi olamıyorlar.

1|0
    0|0
  • S. iklemiyolardır bile

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Tip olarak sosyetik saniyolar.. istanbuldan yeni döndüm. böyle sosyete teyzeler basliyor siyasetten falan, kendileri gibi düsündüklerini saniyolar. bende hihi hihi diyip gecistiriyorum😄Aslinda sadece giyim konusunda zaafim var yoksa icten muhafazakar bir yapim var.

1|0
    0|0
  • Sevdiklerini sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Soguk havali diyorlarmis

1|0
    0|0
  • Çoğu kişi ilk benim hakkımda kötü düşünmüş yani nasıl diyeyim *ruspu sert egolu umursamaz falan filan bussuru şey var ama tanıdıktan sonra herkesin düşüncesi aynı.. tatlı mutlu saygıli ve dedikleri çoğu şeyin yanından geçmediğimi söyleyen kişi çok hatta masum saf bile diyolar..

1|0
    0|0
  • cenesi düsük neseli :D

1|0
    0|0
  • Şaşırtıcı derecede kim olursa olsun ilgi çekici buluyor (fiziksel görünüş yüzünden olsa gerek) tanımaya başlayınca bu ilgi kat be kat artıyor (tabi bu basit özet anlatım bilirsin şte :) ) benden aşırı doz alıncada tolerans gösteriyorlar.

1|0
    0|0
  • havali oldugumu saniyorlar ssaclarimin yüzünden

1|0
    0|0
  • Asi bir kiz oldugumu dusunuolar halbuki cok tatlisim 😇😊😀

1|0
    0|0
  • Bunu bende merak ediyorum ya kızlar genelde bana sinir olup sonra çok seviyorlar erkekleri bilemiyorum

1|0
    0|0
  • Bilmem onlara sormak lazım

1|0
    0|0
  • bir kere sormuştum ilk başta beni çok soğuk sinirli bulmuşlar zamanla neşeli olduğumu anladılar

1|0
    0|0
  • bnce çok tatlı bir kız diyolardır bna :D:D

1|0
    0|0
  • Soğukmuşum

1|0
    0|0
  • soguk dıyorlar ya :(

1|0
    0|0
  • Benden tiskiniyorlar genel olarak