İnsanlara "entel" damgası vurmak?

tiyatro bale opera dans gibi sahne sanatlarını çok beğeniyorum. elimden geldiğince de takip edip gitmeye çalışıyorum. arkadaşlarımı davet ettiğim zaman "elit misin kızım sen" "entel arkadaşımız" gibi laflar duyuyorum. bir alınma durumu yok açıkcası, çünkü zevk aldığım bir eylem. her şeyden önce bana bir şeyler katıyor. ama neden çoğu kişinin tiyatroya dansa operaya bakış açısı bu? biletler pahalı, anlamıyoruz demeyin lütfen. bunlar bahane.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• entel olmak kötü birşey değildir ama entel olmadığı halde öyleymiş gibi gözükmeye çalışanlar kötüdür :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanların ne dediği uzun süredir umurumda bile değil. Onlar herkesi eleştirebilme yetkisine sahip üst düzey kişilikler çünkü. Eminim kitap okuyuğ operaya gittiğin zaman entel, kitap okumayıp sinemaya bile gitmediğin zaman cahil oluyorsundur onların gözünde. Her zaman eleştirirler, bu yüzden takma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yorumlarını çok beğeniyorum bana mesaj atarmısın tanımak isterim

0|0
    0|0
  • Entel olmakta ne var? Damga nedir? Entel damgası diye bir şey olamaz; çünkü entek olmak kötü değil

0|0
    0|0
  • Bende çizim ve tiyatro 🎭 seviyorum bu laflar bana da geliyor yaa :/

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• bence güzel ben de tiyatrolara gitmek isterim

0|0
    0|0
Yükleniyor...