Sizce doğru mu yaptım?

Benim sınıfta en yakın olduğum;neredeyse onunla tek konuşanın ben Olduğum bir kız vardı. Benim ilk dönem çok arkadaşım vardı ama ikinci dönem anlamadigim bir anda benden uzaklaştılar. Onun da arkadaşı yoktu. O bu durumdan sikilip beni dışlayan kızlarla yakınlaştı. Beni itici bulduğunu söyleyen kızla kanka oldu. Bana bile kanka demeden onunla kanka diye konuşmaya başladı. Ona sorunlarını anlattığında beni doğru durust dinlemiyordu;gidiyordu sictigimin wattpadinde bir şeyler okuyordu. Son günlerde ise daha ilk dersten yanından kalkıp sürekli gizem diye bir kızın yanına oturdu. O sıralarda arkadaşım bile yokken benimle bütün gün konuşmadı. Gezi düzenlenmişti gidemedigimde beni bir aramadi bile.
şu an başka bir arkadasim arkadaşım oldu onun yanında oturuyorum ilk dersten. Tek kelime de konusmuyorum onla. O ise o kiz grubunda gayet keyifli dolasiyor. Yaklaşık bir haftadır durum böyle ve gelip de hiçbir şey söylemedi. Resmen iki yuzluluk yaptı.
Sizce haklı miyim?

• Haklisin
    79% (11)50% (1)75% (12)Oy Ver
  • Bence haksizsin
    14% (2)50% (1)19% (3)Oy Ver
  • Kız da haklı sen de.
    7% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• kendince haklı yanları vardır ama yaptığı çok yanlış sen zor zamanlarında yanındaysan seni satmamalıydı arkadaş dediğin başkası çıkınca yalnız bırakmaz ben çok yaşadım bunları ama yaşatmadım arkadaş seçimleri sırdaş seçimleri çok önemli 1 denemene bakar zor zamanına seçerken iyi tanı derim zamane insanları çok nankör az iyi insan kaldı

1|0
    0|0
    • Haklisiniz, kesinlikle. Ben her koşulda yanındaydım onun.. O ise en zor anında beni bıraktı. Zaten beni zorbalık giren bir kızı savundugumdan beri disliyorlar. Resmen kazık yedim anlayacağınız.

• anlıyorum seni bu konuda ama yapçak bişey yok bu hayatta. çevremde çok arkadaş var benim ama 1 tane doştum var iyi seçmek lazım zamanla seninde iyi bir dostun olur umarım gerçekten lazım oluyolar zor zamanlarda

• Hayir o benim en yakın arkadaşım değil. En yakın arkadaşım benden uzakta zaten ama çok seviyorum onu ♥ Cidden yalnız olmadığımı hissettiren tek insanlardan biri. Umarım arkadaşım çok olur.. Zaten sırf birini savundum diye oldu. Normalde sorun yoktu.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kanka bence kesinlikle sen haklısın. Ne biçim kızmış o öyle ama wattpade laf yok 😄

1|0
    0|0
Yükleniyor...