İki kişiyi barıştırmak için yalan söyler misiniz?

İnsanların arasını düzeltmek için yalan söylemeniz gerekirse yapar mısınız?
İki kişiyi barıştırmak için yalan söyler misiniz?#büyükyorurmcu

Güncellemeler:
...

3|0

En İyi Kız Görüşü

• Söylemem. Sadece ikisini bir araya getirmeye çalışırım konuşmaları veya birbirlerine açıklama yapmaları için fırsat tanımaları konusunda sonra aradan çekilirim kendileri halletsin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 25

• Belki küçük ve kimseye zararı dokunmayacağına inandığım birşey ise söyleyebilirim. Onun haricinde kesinlikle söylemem. Söylenen küçük yalanlar her iki tarafı ve söyleyen kişiyi zora sokmuyorsa söylenebilir. Barışmak adına ama :)

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum kendi doğrularıyla kendi benlikleriyle birbirlerine olan kızgınlığı atacak kadar olgun olmalı insan

0|1
    0|0
  • belki

0|1
    0|0
  • Soylemem

0|1
    0|0
  • "İyi olursa Allah'tan kötü olursa kuldan" diye bir söz var ben çiftlerin arasına hiçbir şekilde girmem. Çünkü onların ne yaşadığını bilmiyorum. Bazı çocuklar annesi babası tartıştığı zaman onları barıştırmaya çalışıyor. Ben öyle bir şey yapmıyorum. Benim annem ve babam olabilir ama onların kendi aralarında yaşadığı sorunu ben bilmiyorum eşler arasındaki sorunlar beni ilgilendirmiyor😊

0|1
    0|0
  • İlla ki ortaya çıkar yalanım. Onlar iyi olurken ben kötü duruma düşerim. Tam tersi de olabilir. Daha kötüde olabilirler. Gerek yok yani.

0|1
    0|0
  • Yapıyorum ama fazla zorlamam baktım olmuyor söylediğim yalanları tek tek yüzeye çıkartırım
    Yoksa pandayı masum sanarlar öğrenemezler sonra üzülürüm felan 😄

0|1
    0|0
  • Yapmam başka bir yolu vardır elbet

0|1
    0|0
  • Cok yanlis boyle birsey yapamam

0|1
    0|0
  • evet eğer ki barışmayı iki tarafta istiyorsa ve birbirlerini seviyorsa söylerim tam tersiyse hiç olaya müdahale etmem

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • Hayır arası bozuk kişilerin arasına girmem kötü ben olabilirim sonrası da var bu işin

0|1
    0|0
  • Söylemem. Daha sonra yalanlar ortaya çıktığında daha kötü olmayacakları ne malum?

0|1
    0|0
  • Söylemem

0|1
    0|0
  • yapmam ya yazıktır :D

0|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • Ever söylerim 😂

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • Söylemem.. bir şekilde baristiririm

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok söyledim zamanında. Şimdi yaşlar biraz daha erişkin o yüzen yöntemlerimi değiştirdim. Yalan söylemem ama doğruyuda olduğun gibi söylemem biraz manipule ederek orta yolu bulmalarını sağlıyorum.

0|1
    0|0
  • Soylerim

0|1
    0|0
  • hayır.

0|1
    0|0
  • bir kere söylemiştim.

0|1
    0|0
  • Veririm coşkuyu, veririm coşkuyu :)

0|1
    0|0
  • Yalan söylemem bu konuda.
    Kimsenin arasını düzeltmeye de gerek yok sonra biz kötü oluyoruz.

0|1
    0|0
  • pambe yalandır söylerim :/

0|1
    0|0
  • Olabilir :)

0|1
    0|0
  • Söylerim. Sonuçta beyaz yalan. Hayırlı bir iş.

0|1
    0|0
  • dini islam da bir düşmanı kandırmak için iki dargın olan karı kocayı ya da arkadaşı barıştırmak için yalan söylenebilir. aksi halde günah olur. çünkü peygamberimiz bir hadisinde harp hiledir buyuruyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...