Bu pembelerin niye çoğu ezilmekten ve altta kalmaktan hoşlanıyor?

demin biri bana küfür etti özelden ben de küfrü annesine iade ettim genelde. kızın biri de çıkıp diyor ki kadına yakışmaz sana küfür edilse bile böyle karşılık vermemelisin filan. gerçek bir kıt beyinlilik ve köle ruhluluk bu. demek ki erkek dedign bunlara göre her haltı eder ama bunlar hep altta kalır. sonra da vay efendm niye bu kadar kadın öldürlüyor tecavüze uğruyor filan. çünkü hakkınızı koruyamayacak kadar teslim olmuşsunuz. küfür eger gerekiyorsa edilir. bazılaryla sadece onların silahyıla başedersn

Güncellemeler:
...
...,..

2|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• annesi de kadın olduğu için öyle demiş olabilir mi diğer pembeli?

0|0
    0|0
    • hyr kıt beyinli oldugu için öyle dedi. annesi kadınsa nolmuş. orda amaç belli. amacı anlamayan maldır

En İyi Kız Görüşü

• "Böyle karşılık vermemelisin" gibi şart sunamam ortaya ama küfür kadar gereksiz bir olay görmedim, hele anneye edilen kadar. Kadın olduğun için değil, o erkektir yapar değil ama birinin artık daha insanca sohbete girebilmesi gerektiği için durulabilirdi. Yine de durmadığın için kimseyi suçlayamayız, sinirlenmen normal.

0|0
    0|0
    • sinirlendigm yok acıyorum sadece bu beyinlere. bu kadar ezik olmayı kabul etmelerine. ben o pisliği küfür ettikten sonra engelledim zaten. ardından bir pembenin çıkıp böyle salak salak kıt beyinliligni sergilemesi trajikomikti.

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın

0|0
    0|0
  • Küfür edeceğine git sokağa dökül :/
    Klavyede laf atışmasından nefret ediyorum.

0|0
    0|0
    • ben bayılıorum bir bilsen. karşılık vericez herhalde

• Ben de onu diyorum.
      Neden aptallarla laf yarışına gireyim ki?
      Karşılık vermek de vakit kaybı.

Yükleniyor...