Kim Milyoner Olmak İster?

Kim milyoner olmak ister yarışmasına katılıp 2. ya da 3. soruda elenen hatta sadece bu programa değil bir kaç program da da hatırlıyorum çok basit soruda elenmeleri sizleri de şaşırtmıyor mu? Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• "Orada olmak çok farklı" olduğu için eleniyorlar.

Onlar, senin benim gibi, soruları televizyon ya da bilgisayar başından cevaplamıyorlar. Onlar stüdyodalar, hep heyecandan hep... :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• soruların nedense kısılerın ılk bastakı sohbet anına gore degıstırıldıgını dusunuyorum. doktoram var masterım var oyleyım boyleyım olanlara kuru fasulyenın cınsı soruluyor. elın garıbanınada mozart kımdır denıyor.
    o yuzden ben bırazda yarısmanın heyecanıyla ınsanların afalladıklarını dusunuyorum. yoksa , hanı bence, orada cokta absurd bır durum yok.

#bence :)

0|1
    0|0
    • İlginç bir tespit soruların değiştirilmesi.

• Yok ben hiç izlemiyorum haberler de denk geliyorum sadece bu arkadaşlara. Önceden bir kaç yarışma programında gördüm ama. İzlersem bu tespiti göz önünde bulundurarak izleyeceğim. 👍

• tamam hadı bakaım ;)

• Akşam ki bölümde birisi çok ilerleyebiliyorum demişti 2. soruda elendi :D Heyecandır belki

0|1
    0|0
    • O şahısa istinaden sordum zaten. Caps paylaşmış birisi Allah bir erkeği bu duruma düşürmesin diye. ☺ Kesin heyecandandir, hoca olayım onu geçirmem dersten ya da onun gibileri vallahi. ☺

• Tam capslik ama oh ilk soruda elenmedim deyip 2. soru da gitmek çok büyük toplumsal baskıya maruz kalacak hak ederek. ☺

• Aynen öyle :)

• heyecandır veya gerçekten bilmiyordur

0|1
    0|0
  • Heycandan eleniyorlardır

0|1
    0|0
  • Heyecan sanırım :/

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kast ajansların kiraladığı oyunculardır. Sırf reyting olsun diye bilerek mallık yapıyorlardır.

0|1
    0|0
  • Olabilir böyle vakalar

0|1
    0|0
Yükleniyor...