Çok sıkıldım sizce ne yapabilirim?

Neden yapılabilecek adam akıllı bir sey yok

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• idealin yok.. sistemin yok. Ah gençler canım gençler. senin yaşındayken sevgilimle eve çıkmıştık üni birde herşeyi ben ayarlamıstım cok zor olmustu maddiyatı vs herşeyi ben ztn kendı sehrımdeydım. paramız tatıle yetmıyordu o aılesınden gızlı ogrenım kredısı aldı. bende valıdeden ekstra para alıyordum 2 ayda bir 10 gunlugune tatıle gıttık 2 yıl boyunca. sırınce gıttık 10 gun kaldık somınelı odalarda. gıtmedıgımız sehır kalmadı :)) 3. sınıfın sonunda. hatun kabin memuru oldu antalya gıttık 3 ay kaldık. sımdı memleketınde 6-7 aydır ayrıyız kasımda atanayım bende evlenecegız... nitekim insan olan olmayan her imkanı kullanıp hayatını ıstedıgı sekıle cevırmelıdır bu hayatı ben boyle olsun ıstedım hatunum destekledı ve basardım. simdi ise hem statu sahıbı hem asık hem guzel bır hayatımız var yakında da evlenecegız. . yurt dısı bıletler artık bıze 50 tl cuma gıdıyoruz miamiye pazar donuyouz 300 tlye patlıyor bize :) hıc statu ıcın ugrasmadık ama sahıp olduk. ınsan ısteklerını yapıp mutlu olunca hersey onune geliyor buna kalbınle ınan... Önce isteklerin ne sapta ve yola çık. İDealse sadece onun ıcın ugras ekstra da eglence bul kendıne... Düşün. oncelıkle. bak ben gunde 1 -2 saatımı dusunmeye harcıyorum yemek yemek gıbı bırsey bu benım ıcın. 30 tane hayal kurarım 1 tanesını mutlaka yaparım buyuzden hep hayallerımı guzelce planlar belırlerım b planları yaparım. hergun hayatımı sorgularım nerdeyım canım ne ıstıyor dıye. aynı evde kalırken hatun skıldı muhabbet kusu aldım baya oynadık onunla. bır donem tatıllerden sıkıldı. 2. ci muhabbet kusunu aldım 1-2 ay ıdare ettı on :) bır donem sıkıldı gıttım kopek aldım. cocker :) hayatta oyalayacak seyler bulmak lazım ne bıleyım ben en azından böyleyim.. Şu an kpss calısmam lazımken sıkılayım 1 haftalıgına rovaniyemiye giderim geyıklerle noel babayla kayarım buzların ustunde. önce zihnin rahat olsun hedefe güle oynaya gitmek çok önemlidir. Hatunu kabin memuru yapan benim. turızm rehberlık okuyoruz ztn en ıyı ıng almancayı bu konusuyor.

0|0
    0|0
    • dedim bak mülakat açmışlar lise hayalin değilmiydi bu senin. ben devlet memuru olacagım meslegı yapmayacagım bak sende buna katıl dedim katıldı ılk ıs gorusmesıydı 21 yasında aldıgı maas 2000 eurolara ulasıyor. aydada 13-14 gun calısıyor en fazla. sabah gıdıyor aksam donuyor gece 3 de gıdıyor oglen 2 de gelıyor... 1 aylık programı bellı. ustelık aılesıne nısanlısına bıletler 50 tl yurt dısı. bugun çine bilet 2500 tl. bize 50 tl :) .. işte sorunsuz hayat olmuyor ama bak kızı bana vermedıler ıssız okulu bıtmedı dıye. ıns kasımda atanacagım sonrasında evlenecegız. bırde aılem ayrı onların aılesı cok duzgun ve benım kızlarınla samımıyetımı bu derece bılmıyor... sorunlar elbetteki oluyor ama mutsuzlugun caresı kendınde

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Aynanın karşısında dmal ve sürme kalemle gtüne makyaj yap. Belli mi olur belki içindeki moda tasarımcısı ortaya çıkar ve benim tavsiyem sayesinde ünlü bir stilist olursun. İddialı bir de başlık atarsın dükkanına ''Gelin gtünüzü biz boyayalım; eğer beyenmezseniz zikin bizi'' gibi mesela :D

0|0
    0|0
  • 1 xperlerin klasik sorulari iste

1|0
    0|0
  • Aynen öyle :o

0|0
    0|0
  • Bulmaca çöz

0|0
    0|0
  • Yat uyu

0|0
    0|0
  • nasıl bir hayatın var ki hep aynı şeyleri yapmaktan sıkılmışsın.

0|0
    0|0
  • Sinemam kosu yuruyus kitap okuma vs

0|0
    0|0
  • Akilli olup dunyanin kahrini cekecegine deli ol dunya kahrini ceksin

0|0
    0|0
  • Dısarı cıkalım

0|0
    0|0
  • önce bir kahve yap kendine sonra aç bir film izle.

0|0
    0|0
  • sıkı can iyidir çabuk çıkmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...