Tartışmalarda haklı bile olsak karşımızdakine hakaret etmek ne derece doğrudur :/ ?

az önce yaşadığım garip olayın ardından soruyorum :/
bence çok yanlış haklı kişiyi direkt haksız yapar..

Güncellemeler:
Yanlış anlaşılmasın aslında hakaret her türlü kötüdür haklı/haksız farketmeksizin ama haklıyken haksız durumuna düşürebilir yanisi :/

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok yanlış

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hakaret hiçbir şekilde doğru değildir.*-*

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hakaret fiile dönüştüğü için en haksız olursun hiç samimi değil bence. Şuna benziyor mehmet geldi kulağıma ana avrat küfür etti bende sinirlendim ne diyorsun l. n it diye bağırdım. Anlatamazsın çevredekilere hele mehmet inkar ediyorsa küfür ettiğini kanıtlayamazsında. Haksız olursun. Ben tutamıuorum abi kendimi karşımdaki beni mal yerine koymaya çalışacak sesimi çıkarmazsam hakkıma geçecek bunları düşündükçe bide benimle etraftakilerin gördüğü kadarıula tartışmaya giriyorsa kim olduğu önemli değil basarım hakareti. Onun yaptığı hinlik yılanlığıyanına bırakmam. Zeki insan nilir ki bir insanın canını yakmazsan oda hakaret etmez. Karşımdakinin beni mal yerine koyup şartları yılanlık yaparak kullanmadına izin veremiyorum böyle gözeneklerimden çılan sıcak tuzlu suyu iliklerime kadarhissediyorum böyle olunca ve evet herkez senin haksız olsuğunu düşünüyor bugune kadar herkeİn umrunda olmadım. onlarda benim umrumda değiller. Bu konularda ben yalnış yapmaya sevam edeceğim

0|0
    0|0
  • Gerek yok öyle şeylere

1|0
    0|0
  • Hep hakaret ettiler etmedim daha burdakilere

1|0
    0|0
    • Burdakiler ayrı alem zaten kendisi gibi düşünmeyince çok çoğu hakaret ediyor :/

• Hakliysam usulünce konuşurum hakaret etmek hoş değil beni küçük düşürür

1|0
    0|0
    • Kesinlikle :/

• kolay gelsin :D

• Sağol 😂

• hakaret etmek bizi haklı çıkarmaz

1|0
    0|0
  • Doğrudur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hakaret olmamalı

1|0
    0|0
  • Doğru değil. Haksız durumuna düşersin.

1|0
    0|0
  • Sinirlenince ağzımdan çıkanı kulağım duymaz.

1|0
    0|0
    • Karşı taraf düzgünce konuşurken ne kadar doğru ama :/

• karşı taraf beni sinirlendirecek bir şey yaptıysa üzgünüm.. Hoş değil biliyorum ama kırıcı olurum. Öfkemi kontol edebilen bir insan değilim. :/

Yükleniyor...