Yalnızlık nasıl geçecek?

Hani böyle yorgun argın eve gelirsin o anda etrafta kimsenin olmasını istemezsin yalnız olmak gelir içinden işte ben bu ruh halini özledim. yalnız olduğum için mutlu olmayı. arkadaşlarımla liseye geçince konuşmamaya başladık haliyle ama nerdeyse ailemden biri olarak gördüğüm 2 kişiyle de küsünce iyice yalnız kaldım birde tek çocuğum. Kedi alacağım. İlerde 10 kedisiyle evde kalmış kadınlar gibi olacağım sanırım djdjd
Nolcak bu boşluk hissi? Nasıl geçecek? Gezmek istesem gezecek kafa dağıtacak insan yok. Ailem hariç tabiki onlar her zaman yanımdalar. Ama her şey aileyle yapılamayabiliyor.

0|2
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızlık henüz bir bebek
    Günden güne büyüyecek <3

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Senin durumunu bende yaşıyorum insan olmadığı için eve tiktim kendimi asosyal olduk iyice bende hayvan düşünüyodum ama aile izin vermez bende bir umut birgün biticek diye düşünüyorum ama henüz o günü göremedim (18yaşındayim)

0|0
    0|0
  • Ne kadar faydalı olur bilmiyorum ama böyle durumlarda en iyi dost en iyi arkadaşlık sanalda oluyor sohbet muhabbet bazen öyle biri çıkıyorki karşına evet işte bu evet bu beni anlıyor diyebiliyor insan

0|0
    0|0
  • zamanla alışırsın :D

0|0
    0|0
  • Çevre yap

0|0
    0|0
  • Alan biri çıkar senide merak etme.

0|0
    0|0
  • Ben varım yalnız dwgılsın

0|0
    0|0
  • Alo patner hatti kurma projem var onaylanirsa bana ulas derdine care olcam:)

0|0
    0|0
  • Senin istediğin gibi bir dostluk arkadaşlık bulmak zor sanki

0|0
    0|0
  • anliyorum zor bir yerlere git surekli insan taniyacagin atkadas olacagin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...