Bu ne kadar suriye dolmuş ya?

avm ye çıktım o kent meydanı full+full suriyeli yav türkten çok fazla en az 50 milyon gelmişler bence bize yalan sölüyolar öğhj haksızmıyım?

1|0
24|15

En İyi Kız Görüşü

• Her yerdeler artık bence de 2 milyondan fazlalar :/

0|1
    0|0
    • Ne 2 milyonu gız fatihte 2 milyon vardır sadece

• @psychoparadıse Sonumuz hayır olsun ne diyelim :/

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• çook haklısın gereksiz bir millet hergün şehit haberleri duyuyorken onların ülkelerinden kaçıp rahat yaşamalarından çok rahatsızım! suriyeliler kadar afganlarda beter görmemişlerin tekiler üstelik türkçe öğrenmeyip kendi dillerini bağırarak rahatça konuşuyorlar ve ülke sanki onların gibi davranıyorlar!! bunlara çocuk yapmayı yasaklatacan yoksa gelecekte vay halimize.. bu araplara hiçbir zaman güvenilmez!

0|1
    0|0
  • Aynen oyle ya :/

0|1
    0|0
  • Geçen minibüs full Suriyeliydi. Herkes yabancı dil konuşuyor. Kendimi bir an onların ulkede turist gibi hissettim.

0|1
    0|0
  • Kızılay'da da aynı. Adım başı Suriyeli

0|1
    0|0
  • Heryerde varlar , olsunlar orada sorun yok kimse istemez vatanini evini terketmeyi fakat bende sıkıldım Turklerden sonra hastane onunde suriyeli dilencilerle ugrasmaktan !

1|1
    0|0
    • Ugrasmaktan sıkıldn demek yuh be sana derdiniz yok tabi yurdunu vatanini terk etmek zorunda kalmis insanlarla ugrasir oldunuz yuh ki ne yuh

• Sanırım görüşümü idrak edememissin ☺ oyuzden cevap vermiyorum

• :D Karaman ı onlara bırakırız yakında ztn küçük bir şehir

0|1
    0|0
  • Terörüm bitmesinden sonra en çok istediğim şey bu. Defolup gitsinler. Her yaptıkları hareket bana batıyor. Devlet bunları besleyip bize sağlamadıkları imkanları bunlara sağlayınca hepsinden soğudum.

0|1
    0|0
  • umarım ülkeleri düzene girer de giderler... acınacak haldeler kokudan yanlarından geçilmiyor en az 3 çocukları var aclık sefalet allah yardımcıları olsun

0|1
    0|0
  • Ülkeyi onlara bırakcak en sonunda

0|1
    0|0
  • Suriye'nin ne halde Şu an haberin var mi acaba bur da gelip bencilligini bu kadar ortaya koyuyorsun? O masum insanlar savas'tan kaçmazlarsa sonlari olum bombardimanlarda canice hemde, orda kalmak artik intihardan farki yok , yetimhaneler, evler, doktor ve hasta dolu hastaneler bile bombalaniyor, bu kadar vicdansiz olmayin ne olur :/

0|0
    0|0
    • banane? onların sorununun faturasını biz ödemek zorunda değilizki

• bir sussan sen artık 😹

• Vicdanini susturmaya çalisma sende , çunku herkesin vicdani vardir , ben elimden geleni yaptim gerisi sana kalmis , neyse yas'in kuçuk buyudugunde anlarsin kardesim :)

• ülkeler de kaçmış gelmisler yani yazık onlarda bir yanda haklısın ya ben okumadım bunlar elin kolun saliyarak giriyor sinir oluyorum bu ülke bizim mi onlar mi anlamadım bu aralarda bize tersi tersi bakıyorlar sanki biz onlar ulkesindesiyiz

0|1
    0|0
  • Bizden çoklar.

0|1
    0|0
  • Haklisin valla almanya heleki.. Her adim attigin yer suriyeden gelenler..

0|1
    0|0
  • Heryerdeler.

0|1
    0|0
  • Görgü kurallarından yoksun, dağ ayısı gibiler.

0|1
    0|0
  • Hahah bende oradaydım bugün evet çok kalabalıklar

0|1
    0|0
  • Yeni mi fark ettin :D

0|1
    0|0
  • Haklisin suriyeliler cok fazla iticiler bide

0|1
    0|0
  • onlara da türk deriz türk vatandaşı yaparız yarın kürtler gibi özgürlük ister toprağmızı almaya kalkarlar.

0|1
    0|0
  • Bence 20 yıldır vatandaşı olduğum ülkede benden daha fazla hakları var sınavsız tip okuyan bile var ülkeyi bırakıp suriyeye yerlesebiliriz ne de olsa biz mülteci gibi kaldık gitmeye de niyetleri yok zaten

0|0
    0|0
  • Nasil anlasiliyor ki?

0|0
    0|0
  • haklısın nefret ettim ya

0|0
    0|0
  • Sokakta Türkçe konuşan görürsek şanslıyız artık. Suriyelisi, Azerisi, Gürcüsü, Kürdü derken azınlık olacağız bu gidişle.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İşin ilginç yanı ne biliyormusun. Bizi hiç sevmiyorlar. Savaş bitip üşkelerine döndüklerinde analarını ziken ışıde rusyaya amerikaya falan kızmıyacaklar bize düşman olacak kardeşim ları

0|2
    0|0
  • Müslüman ülkeyiz ya :) Laikliği görmüyor cahiller :) Müslüman müslümana yardım eder haniii anladın :) :) :) Geliyor bu tiplemeler hazır ol. Uğur bey

0|1
    0|0
  • yok bea ne 50 milyonu o kadar olsa müfusta patlama olur. 1 milyon anca vardır. tayyip sağolsun iç problemler yetmiyormuş gibi birde dış problemlere alet etti ülkeyi, işte bize sığınanları geri çevirmeyiz, acıyoruz, bir ton demagoji yapıyor. şimdi ülkeye aldığı suriyelierin yarısı hırsız, yancı, çepçi. iyi bok yedin tayyip başa bela ettin hepsini.

0|1
    0|0
  • Onlar değil biz mülteci olduk kendi yurdumuzda yaktın bizi tayyoş

#inciheryerde

1|1
    0|0
  • ben avcılar sahile iniyorum bazen sahilde 3000 kişi varsa 2500 ü suriyeli

0|1
    0|0
  • öyle deme hepsi bir oy. D

0|1
    0|0
  • Yakında bizi ülkeden kovucaklar.

0|1
    0|0
  • Full+full nedir la gereksiz

0|0
    0|0
  • Biz yıllarca sen ve senin türevlerine katlanıyoruz. Suriyeliler 50 milyon olsa çok mu.

0|0
    0|0
  • Once Soru Cümlesi kurmayi Ögren hödük

0|0
    0|0
  • İyi fit

0|0
    0|0
  • bursada 50 milyon olamaz safo :DD

0|0
    0|0
  • istilayi sever suriyeliler

0|0
    0|0
  • Bence türkiye kötüye gidiyo Allah sonumuzu hayır etsin

0|2
    0|0
    • Turkiye hem sorunlu bir ulkeydi 40 yildir pkk teroru ile ugrasan bir ulke, 2000 lerden once ise ekonomik kriz, su sikintisi, askeriye darbeler , otoriter kemalist rejim (çogunluk kapali olan bir ulkede din orgurlugunu kisitlamak hayatimda gordugum en saçma sey ) Şu an da ise herkes orgur kapalisida açigi da ama kemalist zihniyetinde olanlarin hosuna gitmez tabi o ayri :) Ve Turkiye Şu an daha once hiç olmadigi kadar gelisen hem zengin bir ulke , ancak medyanin yaptigi anti erdogan anti akp propagaadasi ile ulkede ki vatandaslari galeyana getirip surekli huzursuzluk yaratiyorlar. Suriyeliler ise insallah savas biter ve ulkelerine donerler , veya avrupaya goç ederler ama bencil ve çifte standart uygulayan bir avrupa ile kolay degil

Yükleniyor...