Dert ortaklığı yapıyım biraz?

kimin ne derdi var anlatın bakalım :)

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• @gsbüşrags tam adamına sordun vallahi :)) kaza sonucu 22 yıldır omurilik felçlisi engelliyim hangi birini anlatayım ki yazmaya kalksam 2 dk. dayanamaz kaçarsın :))

0|0
    0|0
    • niye kaçıyim Allah şifa versin sabır versin inşallah

• @gsbüşrags eyvallah kardeş teşekkür ederim Allah razı olsun kaçarsın diye şakasına söyledim derdimize gelince alıştık artık koca bir ömür geldi geçti gülüyorum takmıyor umursamıyorum böyle yapmak zorundayım

• umudunu kaybetmeden tedavi araştırmalarına başlamalisin elinde internet var kenariya oturup hayatının kayıp gitmesine izin vermemelisin

• kendime gelmem lazım napım

0|0
    0|0
  • Hayattan gram zevk alıyorsam adam değilim

0|0
    0|0
    • insan güvenini kaybettiği zaman kimseye guvenilmemesi gerektiğini düşündüğün an hayat boş gelebilir ve ya 20 yaşındasın eğer gerçekse en önemli kararları verme dönemindeyiz bunalmış olabilirsin kendimden biliyorum en iyisi düşünmemek zamanı akışına bırakmak

• Kız arkadaşımla ilişkim rezil durumda :/ Yeni bir kıza yelken açmak üzereyim.

0|0
    0|0
    • o seni seviyorsa yapma bence

• Düşündüğümü bilmiyor ama ben ona koşulsuz sevdiğimi anlatıyorum ve söylüyorum ve henüzde bişey yaptığım yok ve diğer kıza yaklaşmamayada karar verdim.

• en doğrusu bence

• Derdim çoktur hangisine yanayım :)

0|0
    0|0
    • yanma hepsi imtihan hakkıyla üstesinden gelmeye bak ve şükretmeyi ve dua etmeyi hiç unutma çok faydasını göreceksin inan bana 😊

• İnşallah inşallah

• Derdim yok Allaha şükür

0|0
    0|0
  • Derdi. Yok çok şükür

0|0
    0|0
  • Derdimi anlatsam hayattan soğursun :/

0|0
    0|0
    • fikrimi almak istediğin bir durumsa okumayida dinlemeyide severim beklerim herzaman :)

• :) teşekkür ederim ince anlayışın için ama seni baymak istemiyorum :) iyi akşamlar :)

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...