"SAKALINIZ" kaç yaşında çıktı?

Beyler_abilerim sakaliniz kac yaşındayken çıktı ve gurlesti?

Güncellemeler:
Detayy
Detayyy

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 20 yasında ufak tefek çıktı şimdi standart kirli sakal. Fazlada uzamaz.

0|1
    0|0
    • Haftaya askere gidicem benimki çok seyrek çıkıyor bide kimi saga doğru çıkmış kimi sola doğru. Askerdeyken sakal gurlesir diyorlar doğru mu

• Sulaledekiler işid lideri gibi :D

• O zaman sende de çıkar 😂 her gün traş ol ama çıkmıyosa boşuna traş etme hafif görünür gibi çıktığında dal jiletle 😂😂

Kızlar Ne Diyor 5

• 15 yasında :/

0|0
    0|0
  • çıkmadı çünkü sadece erkeklere sormalısın

0|0
    0|0
  • sakalı 12 yaşında çıktı iple alıyorum :D

0|0
    0|0
  • 17 -18 😂😂

0|0
    0|0
  • 13 kanka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Lİse 1 bitti lise 2 yaz tatili böyle top sakal bırakmıştım. Elvis presley fualleri bıraktım ama daha da ilgincini top sakalıma kadar sivrilttiydim. Okul örnek öğrencisiydim okulun ilk günü sadece sınıflar belirlenir okul bahçesinde liste okunur ve dağılırdık. Daha sonra ihtiyaç molası için okula girmeye çalıştığımda 3 öğretmenim siz kimin velisisiniz demişti ama 20 kilo falan almıştım tatilde :D o sene yaş kaç oluyorsa işte 14 mü 15 mi ne

0|0
    0|0
    • Haftaya askere gidicem benimki çok seyrek çıkıyor bide kimi saga doğru çıkmış kimi sola doğru. Askerdeyken sakal gurlesir diyorlar doğru mu

• Ayagimdan rahatsızım daha önce ameliyat oldum fazla ayakta kalamiyorum ayrıca düz tabanim büyük ihtimal geri hizmet olurum :D

• Aynen öyle görünüyor her Allah'ın günü jilet vuracaksın, askerden döndükten sonra james heidfield sakalların olacak :D

• 14 yaşımda ergen bıyıkları çıkardı bende alırdım sonra 16 yaşında tam çıkmaya başladı ama 18-19 yaşımda gür çıktı. 😂😂

0|0
    0|0
  • 2 yıl oluyor galiba

0|0
    0|0

• Askerdeyken sürekli jiletle keseceksin sakalları, gürleşir elbet.

• 14 yaşımda hafiften siyahlı vardı. Lise 2 de bu iyice arttı.

0|0
    0|0
  • Lan benim bıyığım 13 yaşında çenemde sakal 15 yaşında yanaklarımda da 17 yaşında çıktı. Ne garip bir durum. :D

0|0
    0|0
  • 17 de çıktı 18de gürleşti

0|0
    0|0
  • Lise 1 😂

0|0
    0|0
  • lise birde, jilet sürünce de gürleşti. ilk çıkan sakal bıyık iğrençtir. tam ergen zamanı tammm :(

0|0
    0|0

• makineyle gürleşir ama yıllar bile alabilir ama jilet direk köke etki ediyor tabiki jilet kullanırsan gürleşir hemen. jilet sürcem sürekli uzıycak kıllı bişey olcam diyede düşünme öyle bir şey olmuyor yine aynı hızda çıkyor

• Lise 2 ama sonra önünü alamadik :D

0|0
    0|0

• Askere gitmedim bilmiyorum

• Çok küçükkeen😢😭😭😭

0|0
    0|0

• Mecburen. Çünkü makineyle uğraşamazsın ve her gün jiletle sinek kaydi. O yüzden kesin gürleşir.
      Ama yapıya bakan bir şey yine de.
      Sağa sola doğru çıkar zaten. Onu kafaya takma.

• ben köseyim oluum :)

0|0
    0|0
  • 15 filandı

0|0
    0|0
  • 15-16 yaşlarında

0|0
    0|0

• Evet olabilir sağa sola farklı yönlere çıkması normal zamanla düzeliyor

Yükleniyor...