Ömür bitti, evlenip çoğalamadık. Sebep ve neticeleri ne?

Yaş oldu 27 yolun yarisina geldik. Hep evlenmek istemiştim, kızım olsun istemiştim olmadı neyse geçti gitti... Bütün Arkadaşlara başarılar diliyorum. Bazen hayatın bitmek üzere olduğunu hissediyorum. Beni her daim reddedip trip atan kızlarada keyif dolu öpüşmeler diliyorum. Beni reddettiniz ne oldu?
Sanki Bill gates lemi evlendiniz? ya da dicaprio ile? Yoo barzonun biriyle beraber oldunuz. Ben gidiyorum elveda...
Sizce bu hayat oyunu başa alsak ne yapmak gerekirdi?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Neden bu kadar umutsuzsun? nasip kısmet bu işler
    Senin için hiç de geç değil henüz hayırlısı olsun 😊

0|0
    0|0
    • Fakirlikten olmadı hep. Proleter olduğum için evlenemedim. Kabul etmedi kızlar tekliflerimi. Haklılardı belki de. Ha birde ahlaki kriterlere önem verdiğim için olmadı. Bay bay dedim bir kere. Bitti bu dünya. Artık ben Geri dönmem

• Neden

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum senden 4 yıl daha tecrübeli olup inanki senin yaşadıklarının aynısını yaşadım. Hala bekarım hala bayanların gözünde görünmez adamım. Yolda sokakta giderken bir an dahi baktıkları yok. Ama ne gariptir nerde bir sokak başında yere çömelmiş ağzında esrarı saçı sakalı birbirine karışmış bir pkklı varsa özellikle genç kızlar onu gördüklerinde şöyle diyorlar ''Ayyy ne karizmatik çocuk'' Bizim suçumuz günahımız neydi inan ben de bilemedim. Şu hayatta en büyük arzum ve hayalim aile olmak kendi ailemde yaşayamadıklarımı kuracağım ailemle yaşamaktı lakin kader mi dersin yoksa cahillik mi onu da beceremedik. Ben bir müslümanım intihar edemem. Etsem de bunun kurtuluş olmadığını , cehennemde intihar edenlerin gtüne bir parça daha fazla ateş bastıklarını biliyorum. Ne ölebiliyorum ne onabiliyorum (ONARMAKTAN ONMAK FİİLİ) Ama herşey rağmen umut diyorum. Rabbim diyorum, beni de gör diyorum. Şu yaşıma geldim hiç bir kızın ahını almadım hep ah eden oldum Rabbim sen bana benim gibi temizini nasip eyle diyorum ve aynısını senin için de diliyorum.

0|0
    0|0
    • Acaba bizdemi sokak başında agzinda esrar , utanmaz haya etmez bir adam olsak diye düşünmeden edemiyor insan. tabiki değmez ama insan eşe ihtiyaç duyuyor iste.

• Ben bir kamyon laf yazdım ama senin kadar güzel tasvir edemedim. Mesele ne her akşam yiyişmek ne güzelligiyle avunmak. Mesele derdini paylaşabilecegin bir hayat arkadaşına ihtiyaç duymak. İhtiyaç!

Kızlar Ne Diyor 4

• Al benden de o kadar :/

0|0
    0|0
  • saçmalama yaşınını görende 70 sanacak 27 sin yani ;)

0|0
    0|0
    • Ama ihtiyar bir 27 . ruhum çok yaşlandı. Hicbir kız evlenmek istemiyormuş bunu anladım bu hayatta sadece.

• Kısmet

• Deme oyle ya ben 32 yasinda evlenmek istiyorum 27 cok erken 😐

0|0
    0|0
    • Bir kadın her yaşta evlenir sıkma canını. :/ erkek için öyle değil. 30 yaşındaki adama kızlar cano gözüyle bakıyo yani :/ mutluluklar dilerim senin için. biz yapamadık ama sen evlen.

• Peki neden spor salonuna falan gitmiyorsun ne bileyim cesitli spor aktivitelerine katilip cevre edinebilirsin belki orada bulursun evlenecegin insani keske senin yasinda olsam Şu an sinav kariyer stresimin olmadigi yillarda. Her turlu sosyal etkinlige katilirdim 😐

• Sosyal aktivitenin kralını yapiyorum. canlı müzik yapiyordum artik Vazgeçtim. Spora gittim kasta yaptım. protein tozu amino asit vs aldim kullandim bile. Üniversitede bitirdim askerliği de yaptim. Ama kızlar iste kabul etmediler. Neyse anlatmicam daha fazla gitsin hanzolarla beraber olsunlar.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• Keyfine baak boşver kardeşim. Fazla takıntı yapmışsın benimde 26 ım dolacak bu sene ve çevremde ve akrabalarım arasındaki akranlarımın hepsi evlendi neredeyse umurumda mı? değil neredeyse hepsi mutsuzlar. Evlenmek için evlenmemeli insan. Doğru insan çıkarsa karşına bir gün evlenirsin yaşı dert etme fazla :)

0|0
    0|0
  • Lan olum biz otuz beş olduk daha dur ne yarılaması

0|0
    0|0
  • Senı evlendıresım geldı

0|0
    0|0
    • Güzel hislerin için teşekkür ederim.

• çoğalmka isteimoyrum ben, tek iyi böyle. çoğalmak ve çoğaltmak isteyenlere bol şans. benden ırak..

0|0
    0|0
  • Olsun kanki kızlar çükûnu yesin

0|0
    0|0
    • Onlar genelde Brazzersteki kel adamin ckunu yiyolar. evlenmek isteyen adamı reddederler.

• Birazzer nedir neyse
      Evlenme senden vur kaç

Yükleniyor...