Kizlar soruyordan başka takipçim yok sizin kaçtane takipçiniz var?

Bakalım ne kadar takipçiniz var?

Güncellemeler:
Arkadaşlar takipte 3 oldu 1-Kizlarsoruyor
.-Ksbence 3-Bir tane bayan arkadaş 🙌

0|0
13|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yeğenlerimin çoğu beni takip ve taklit eder, ama öyle sanal ortamdan degil gerçek hayattan takip ederler. Seni takibedenler ise sadece takibet tuşuna basarlar. Gerçekteyse senin ne halt ettigin onların umrunda bile olmaz.

0|1
    0|0
    • Ben siteyi sordum ama söylediğinde doğru

• Boş ver siteyi dostum. Çık dışarı sosyal ol. Git otur bir kafeye deniz varsa sahile, etrafına bak. Kız olur erkek olur farketmez şöyle eli yüzü düzgün tipi insan tipine benzeyen birini görürsen usulca yanına git, düzgünce selam verip şöyle de ''Merhabalar dostum kusura bakma seni de rahatsız ettim kafama takılan bir mevzu var yabancı birinin görüşüne ihtiyacım var eğer seni rahatsız etmeyeceksem bana iki dakkanı ayırabilir misin'' de ve at ortaya bir konu. İllaki laf lafı açar bir bakmışsın yeni bir arkadaşın olmuş. İşin anahtarı düzgünce verilen bir selam. Günümüzde maalesef özellikle genç öküzler Selamı sadece tanıdıkları insanlara verilen bir hadise sanıyor. Oysa selam Allahın selamı herkese vermek sünnet almak farz. İnsanlarla iletişim kurmaktan çekinme. Sadece dedigim gibi tiplerine dikkat et. Bir de bakmışsın seni ciddi ciddi takibeden bir sürü arkadaşınolmuş.

• Doğru söylüyorsun hatta selam almayanlar bile var

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 14

• 50 falan, eski hesabımı özledim. 😒

0|1
    0|0
  • 18 tane hepsi de erkek mk:)

0|2
    0|0
  • Yirmi Beş.

0|1
    0|0
  • 16 taneymiş :)

0|1
    0|0
  • 27. Ama Böyle şeyleri zerre önemsemiyorum.

0|1
    0|0
  • 9 Takipçi / 7 Takipte olduğum varmış :D

0|1
    0|0
  • Yalnızım dostlar yalnızıııım

0|1
    0|0
  • Bisürü vardı hepsini çıkardım

0|1
    0|0
  • Takipte 94 takipçi 15

0|1
    0|0
  • Benım de yok ne olmuş yani?

0|1
    0|0
  • İki dene

0|1
    0|0
  • takılmıyorum o tarz şeylere. takip edilerek yaşamadık ki takibi bırakınca ölelim.

0|1
    0|0
  • Sıfır.

0|1
    0|0
  • 1 tane

0|1
    0|0
Yükleniyor...