Şeytanı sevmiyorum ama fikirleri hoşuma gidiyor ya sizin?

Şeytanı sevmiyorum ama fikirleri hoşuma gidiyor ya sizin?

0|0
8|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şuna inanıyorum Kötülük doğmaz sonradan olur İyi insanları mahfederler dostları aşkları kazıklar yerler geceleri gündüzleri karışır harap olurlar bazı insanlar da seçim yapalar bir çizgiden sonra o çizgi kötülük oluyor artık kendine yeni bir karakter biçiyorlar insanların istemediği rahatsız olduğu bir karakter buna da kötülük deniyor.

Ama şu var ki her kötü insanın geçmişi aslında iyiliklerle dolu oluyor hatta en kötü adamın geçmişi en büyük iyiliklerle dolu olabiliyor geçmiş önemli geleceğini seçebilirsin ama geçmişini unutamassın unutamadığın için de yapılanı yapmak istersin Bence insanlık iyiliği hak etmiyor

Senin dediğine de gelirsek Şeytan da bir zamanlar melektii.. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hosuna giden fikirlerinin masumluk derecesi de onemli😉

0|1
    0|0
  • Olur öyle arada 😀

0|1
    0|0
  • Nefsinle ortakci işte ondan seviyorsun

0|1
    0|0
  • Bunu da şeytan dedirtiyor zaten ulan hem kendini övüyor hem de yahu ahahaha. :D::DD: Ne ise..

0|1
    0|0
  • gidiyorda :D gitmemeli

0|1
    0|0
  • Herkesin öyledir

0|1
    0|0
  • o nasıl oluo kardeşim anlatsana.) asdfg

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hic sevmem diğer tarafta beni günaha soktu diye. bende ona bacagimi sokacam:)))

0|1
    0|0
  • bir gün acayip bir fikir verir, yapamazsın. sevme bence

0|1
    0|0
  • Asıl var olan fikirdir. Yani sen şeytanın vücut bulduğu bedeni değil şeytanın ta kendisini sevmiş oluyorsun :(

0|1
    0|0
  • şeytan melek cin... alayını sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Şeytana inanmıyorum

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum şeytanı falan

0|1
    0|0
  • Lucifer dizine maruz kalmışsın.. :D saglam dızıdır. izlemediysen tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • İlk bölümünü izledim hoşuma gitmedi kardeş...

• öyle olur wikings spartacus kadar etkili değildir ama 1. sezon bittiğinde devam edeceksin. Cinayet olaylarını atlaya atlaya ızleyebılırsin Asıl kısımlar melek kısımları

• Deneyelim bakalım teşkler... kardeş...

• Lucifer dizisini izle o zaman.

0|1
    0|0
  • O da melekti bir zamanlar.

0|1
    0|0
  • Ben de Allah'a inanıyorum ama şeytanla daha iyi anlaşıyorum :( :( :( :(

0|1
    0|0
  • bazende şeytan bana diyo boşver yapmıyalım günah diye :d

0|1
    0|0
  • Ah birde tanısan şeytanı bir hoşuna gider

0|1
    0|0
  • 38 yaşına gelmişsin ama halen zeka yaşın 15.

0|0
    0|0
    • Sen sorudaki ironiyi anlamayacak kadar ergensin. Tbi bazı şeyleri anlamak için zeka gerekiyor..

• Açsana dava. Ne olur dava aç bana. Sözlerimin arkasındayım. Salaklık yapan birine salak demek yanlış bir şey değil. Bu sıfat boşuna dilimizde yer almıyor.

• Yaptığım salaklık ne açılımını yapsana zeki çocuk. Çok merak ettim senden az feyz alırım?

• amca ne diyon sen ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...