Geziciler hakkinda ne düşünüyorsunuz?

Şahsi kanaatim demokrasi karşıtı anarşist hatta vatan haini denilebilir zira halkın rejimine karşı silahlanmaya kadar devlet düşmanlarıyla el sıkışabilen bir topluluk üstelik destekçi partisi chp cumhuriyetin anlamıyla alakası olmayan bir yapilanma

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Bence cok haklisin daha fazlasi da var gezi ortaligi karistirmak icin yapilmistir bunu kabul etmeyenler mi var fularli kizin nasil bir terörist oldugunu görmeleri gerekiyor ortaligi karistiran terörist fularli kiz birde baskalari bunlari bilmeyenler cok cahil cahil

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Vatan haini hepsi. Ülkeyi düşünüyorum diye diye milyar dolar zarar verdiler kışkırttılar insanları. Kendini konuşarak anlatamayan kaba kuvvete başvuran her insan zavallıdır acizdir. Sokakta birbiriyle kavga eden köpekle aynıdır onlar da konuşarak çözemedikleri için kavga eder.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Anayasal haklarını kullanan eylemcilerdir provokatörleri tenzih ediyorum.

Hayır demediğimiz için başımıza geliyor ne geliyorsa, güçlü kamuoyu oluşunca olayların seyri değişiyor. Biz mazlum oldukça vur abalıya bunu da sindirir zihniyeti var.

En basiti birine elini ver sonra kolu kurtarama durumu gibi aranmayan hakkın sahipsiz kaldığı yerde hak aranmalı

1|0
    0|0
    • Anayasada devlet malına zarar vermek vatana ihanetle eşittir devlete karşı tutum devleti zayıflatmaya ya da yıkmaya çalışmak idamla cezalandırılır darbe anayasasına göre nitekim devlet anayasaya göre kat kat insaflıki idam cezasını bile kaldirdi

• Fazlasıyla gereksizler.

0|1
    0|0
  • piyon olduklarını

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey.

0|0
    0|0
  • Seninki Başbakanı koltugundan indirdi bu darbe değilmi. Anayasayı hukuku tanımayan her seferde üzerini çizen adamı koruyan insan gelip burada demokrasiden bahsetmesin

1|0
    0|0
    • Demokrasi hakın seçtiğine karşı gelmekmidir savunduğun anayasa kenan evren anayasası darbe anayasası birde hakli gibi güveninize hayranim

• O senin sectiklerin kenan evrenin Cumhurbaşkanına verdiği yetkilerden geçiniyor. Halk oy veriyor diye ülkeyi talan etme hakkına sahip değil. Obama ya bak iki kere secilince üçüncü kez adaylığını koyamiyor. Padisahlik olmasın diye. Millette hak hukuk kafalarına göre degistirilmediginden böyle. Hukuk devlet herseyden önde. İnsanlardan önde.

• Sana tek bir anektot vereyim demokrasi halkın liderini kendi seçmesi eylemidir

Erkekler Ne Diyor 5

• Çözüm sürecini başlatan devlet ama yok suçlusu geziciler

Bir kaç mehmet öldü diye meclisi toplayamayız diyen devlet ama suçlusu geziciler

Ensarcıları savunan siz ama yok suçlusu gene geziciler

Yetmedi utanmadan çıkıp camide içki içildi şu oldu bu oldu görüntüler var bu cuma açıklıyoruz dediniz aradan 3 kos koca yıl geçti görüntüler yok

Kabataşta Bebekli kadına saldırdılar dediniz oda yalan çıktı

İnanırım sizin ALLAHINIZ da yalandır

1|1
    0|0
  • şimdi şöyle bir durum var
    iktidar da bir tane adam bütün bakanlıklarda köpekleri falan varsa
    bunlar Türk veya Türkçü değilse Türkleri temsil etmiyorsa o dediğin vatanseverlik olur hainlik değil

0|0
    0|0
  • Hepsi için demiyorum ama birçogu komunist vandal. Atarürkle aponun resmini yanyana tasıdılar bunların arasında hiçbir fark yok iki resmide taşıyan vatan hainidir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bu ülkeyi düşünen insanlardır !

0|0
    0|0
  • Sadece reklam kokan hareketler bunlar diyorum onlara.
    cCc

0|0
    0|0
Yükleniyor...