İyi fikirler verirseniz?

bugun sınıfımdan bir çocuğa sinir oldum tokat attım şu an kendimi çok kötü hissediyorum o da baya bir kırgın ya ne yapsam ne etsem? özür dilemeye de kalktım yüzüme bile bakmıyor

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk sana asıldı, sen nazlandın. sonra çocuk yanlış bir şey yaptı, sen bastın tokadı. sonra pişman oldun, çocuk yanlış bir şey yapmadı, benden hoşlandığını söyledi dedin kendi kendine ve pişman olup özür dileme isteği duydun. çocuk da uyanık tabi bu sefer o nazlanıp seni kandırması an meselesi. nasıl senaryo ama.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Neden tokat attığını bilmiyorum ama sonrasında özür dilemek istediğine göre ya haksızsın ya da fazla abartmışsın. Eğer toplum içinde tokat attıysan yine aynı toplum içinde özür dilemelisin. Çünkü n'apmıyoduk? Kalabalıkta yanlış yapanın tenhada özrünü kabul etmiyoduk ^_^ Ayrıca özürün sonrasında birebir de konuşabilirsin. Fazlası göz çıkarmaz -_-

1|0
    0|0
  • Nasıl bir saykosun

1|0
    0|0
  • çok ayıp etmişsin senin hocan sana vursa ailene söylersin oda söylerse sorun çıkabilir eve gitmeden git çocuğu yakala ve özür dile

1|0
    0|0
  • ben boş ver ya hiç özür dileme her tokat attığımzdan özür dileseydik ohoo :D

1|0
    0|0
  • yarın sabah kahvaltı simit ayran al yanına git özür dile yeter :)

1|0
    0|0
  • Bana vursan döverdim seni orda çocuk az bile yapmış

0|0
    0|0
  • şideetn kadını erkeği m olur ya bir de iyi yaptm falan demişsn bir erkek yapsa ooo kadn dövüyor derler şiddet şiddettir

0|0
    0|0
  • Tokat atmak ne demek ya.
    Cidden iyi değilsiniz.

0|0
    0|0
  • Tahrik olmuştur ondan

0|0
    0|0
  • Hak etmiştir salla.

0|0
    0|0
  • Vurdugun yeri opersin gul bile biterr ehehe

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...