ÇOK AMA ÇOK ACİL?

Geçmişte olumsuz şeyler yaşadım psikolojimi çok kötü etkiledi artık bu şehirde bu ailede bu hayatta yaşamak istemiyorum ailemden uzaklaşıp herşeyi arkamda bırakmak istiyorum adımı soyadımı dış gorunuşumu değiştirip hafıza kaybı yaşayı başka bir şehirde yaşamak istiyorum herşeyi herkesi geride bırakaraktan. Ne onerirsiniz bu durumda benim gibi olanlar varmı?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• ilk olarak çalışıp para biriktirmen gerek.. sonra o paralar ile istediğin şehre gidip bir ew tutup çalışıp yaşayabilirsin... zor gibi gözükse de zor değildir.. ama en azından işsiz olarak 1,2 ay seni idare edecek kadar birikim yapman gerek..

0|0
    0|0
    • para için aklımda fikir var zaten sonrası ailemden tamamn ilişkiyi kesip bu şehri bırakıp yeni bir düzen kurup dış gorunuşumu eğiştirmek istiyorum geçmişe dair hiç bişey hatırlamak istemiyrum hafıza kaybı yaşasam süper olur

• sağol gerçekleştirmeyi bu ayın sonu gibi düşünyorum allah yardım ederse aslında herşey bir işim var onun olmasına bağlı eğer o olursa param olucak ve gidicem

• ders bir,, hiç bir zaman tüm yumurtaları aynı sepete koyma.. o işin olmaz ise başka bir iş bul kendine ve para biriktir.. sonra gene paran olur ve hayatına başlarsın..

En İyi Kız Görüşü

• ben derim ki dua et Allah'tan hayırlısını iste

0|0
    0|0
    • zaten dua ediyorum hayırlısı olsun diye gücüm kalmadı bu hayatta kurtar beni allah diye dua ediyorum sanki hayırlısı olsun diyince kurtulmucam gibi geliyor

• allah razı olsun kardeş çok zor günler yaşadım rabbimden rahat huzurlu gunler zenginlik istiyorum gucum kalmadı

• İeg için teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• Yasadigin seyler yazdiklarina gorr ciddi konular. Psikiyatriye gitmeyi dusundun mu? Herkesin emin ol kucuklu buyuklu sorunlari var. Toplum olarak ruh sagligimizi kaybetmis durumdayiz.

1|0
    0|0
    • psikiyatrise gidiyorum ilaçta kullanıyorum 3 dk dinliyor gonderiyor

• Bende dinleyebirdim. Fakat cozum uretici bir dinleyis olurdu bu. Uc dakika degil sinirsiz bir sekilde hemde. Yazmak istersen yazabilirsin. Az cok insan psikolojisi uzerine kitaplar okumustum. Her ne kadar bu isin ehli olmasam da empati yetenegime guvenirim. :)

• Devlete sığın

0|0
    0|0
  • kafana sağlam bir darbe alman lazim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sorunlarından kaçma onlar senı geliştirecek

0|0
    0|0
    • gucum kalmadı çekip gitmek başka bir şehirde yeni bir başlangım yapmak istiyorum

• olmuyo 5 yıldır bişey duzelmıyor

• düzelir be benım de düzelmiyo ama umut var hala içimde cunku bu hayat her seyı gosterıcrk bıze acıyı da tatlıyı da herhalde bızım kı bol acılı ama tatlısı da var

Yükleniyor...