Neden kızlar geri ödemeli bursu baba evindeyken ödemezler de kocalarına ödetirler?

Neden kızlar geri ödemeli bursu baba evindeyken ödemezler de kocalarına ödetirler ?

0|2
11|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Karakter meselesi kardeşim. Para kazansa da kazanmasa da kendi yükünü bir başkasına kitlemek şerefsizliktir. Biz erkekler 16 17 dedin mi babadan para almaya utanırdık, şimdiki nesil 35 bile olsam par alırım ben okul okuyorum eşşek gibi karşılayacaklar diyor, ilginç. Bu tip kızlarda aynı karaktersizlik soyundan gelme :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bence yanlış bakış açısı. Ailesi kızını okutuyor. Kariyer sahibi yapıyor. Sonuçta evlendikten sonra o kızın kazandığı parayı adam kullanmayacak mı? Kullanıcak. O zaman o bursu ödemesi gerekiyor ise paşa paşa ödeyecek. Bana bununla gelen erkeğe seni beni var demek o zaman hadi ananın evine derim ;P ;P

0|1
    0|0
  • Annesi babası kızı okutuyor meslek sahibi olmasına yardımcı oluyor eşi meslek sahibi olarak kızı alıyor Kazandığı para ile geri dönüşüm yapar😌

1|1
    0|0
  • Ailesine yeterince yük olmuştur. Kocası ödesin ne olacak?

0|1
    0|0
  • Erkekler safsa kızlar ne yapsın 😂

0|1
    0|0
  • Benim de kocam ödeyecek ya yazık ona :D

0|1
    0|0
  • Ödeneli burs alırsam parasını ne aileme ne eşime ödetirim. Nasıl yediysem çalışır kazanır öderim.

0|1
    0|0
  • keriz odetmesi cunku

0|1
    0|0
  • Hahahahaha 😂😂

0|1
    0|0
  • hahaha güldürdün kardeşim:DD ben geri ödemesz burs kazandım borcum harcım yok 24 yaşındayım talipleirmi bekliorm ahaha

0|0
    0|0
  • Babam okutmuyorsa nasıl okuyacağım almadan? Ben meslek sahibi olarak evlenmiş olacağım onunla. Elbet ödenir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kocalarına ödetirler ne la mal mı kendisi ödesin

0|1
    0|0
  • 2 kredi alan evlenirse borçlar siliniyordu galiba :D

0|1
    0|0
  • Hain Kostok'lar :D

0|1
    0|0