Günlük hayatta karşılıklı konuştuğunuz kişinin ağzının kokmasından rahatsız olur musunuz?

Günlük hayatta karşılıklı konuştuğunuz kişinin ağzının kokmasından rahatsız olur musunuz?

• Hayır, insanlık hali der geçerim.
    36% (23)33% (10)35% (33)Oy Ver
  • Evet, rahatsiz olurum çünkü insan bakımlı olmalı
    64% (41)67% (20)65% (61)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben olmazdım. Çünkü insanların ağız kokularının sebebi bakımsızlık olduğu kadar hastalıklardan da kaynaklı olabiliyor. O zamanda yapılabilecek birşey yok. Benim 13 yaşında TİP 1 diyabet hastası yeğenim var. Mesela onun ağzı kokmaya başladığı zaman biz hastalığında ters giden birşey olduğunu anlıyoruz. Bazende de böyle durumlarda kurtarıcı oluyor ve ona göre önlem alıyorsunuz. Ve böyle rahatsızlıklarda bu ölünce kadar onunla gidicek birşey. Ben insanları yargılamadan önce hasta mıdır diye düşünürüm.

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan bakımlı olmalı bazı hastalıkları yoksa eğer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendine dikkat etmeli diye dusunuyorum ama saglik sorunu varsa rahstsiz olmam

0|1
    0|0
  • insanlık halidir abartılmamalı. Okuduğum bölüm gereği insanları biyolojik bir mekanizma olarak görüyorum sosyal hayat açısından düşünüldüğünde belki rahatsız olunabilir ama ben olmazdım açıkçası.

0|1
    0|0
  • Kokarca mısın sen derim gitsin tedavi olsun.

0|1
    0|0
  • Ağzının kokusunu duyacak mesafede durmam kimseye, ola ki kötü bir koku geldi mesafeyi arttırırım hastalık olabilir veya başka bir sebep, ağzını fazla açmayabilir rahatsızlık vermemek için. İki taraf için de hoş bir durum değil kendi ağzım koksa bile rahatsız olurum ben.

0|1
    0|0
  • Empati kurun, o zaman rahatsız olmazsınız ama yine de bunyeye bagli tabii:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Olurum ve sürekli diyalog halinde olduğum birisi ise uyarırım tatlı bir dille.

0|1
    0|0
  • sanırım rahatsız olurum ben.

0|1
    0|0
  • Evet olurum

0|1
    0|0
  • Evet olurum ve çaktırmadan uzaklaşmaya çalışırım.

0|1
    0|0
  • evet rahatsız olurum

0|1
    0|0
  • her ağzı kokan hasta değil ki bazı insanların resmen ağzında örümcekler yuva yapmış su var fırça var macun var be hey dengesiz oğlu dengesiz gib bir fırçala lan

0|1
    0|0
  • sabah metrobuse bınmeye korkuyorum bu yuzden mıdem bulanıyor ak

0|0
    0|0
Yükleniyor...