Tesettürlü kızlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

bazen o kadar güzel kızlar varki insan özenmeden duramıyor siz neler düşünüyorsunuz?

0|0
17|38

En İyi Erkek Görüşü

• İnan yıllarca tesettürlüleri savunan ben bile artık onları genellemeye başladım. O kadar salaklarına denk geliyorum ki başında tesettür günün 4 5 saati face instagram a twitter a mal mal pozlar vermekle geçiriyorlar. Ve hemen hemen yein ergen nesilin tümü havalı geri kafalı ve SAYGISIZ. Toplum ve aile baskısı için kapanıp rabbimin buyruğunu yerine getiriyorum diyen tipler bunlar. Yani Allah için kapanıpta toplumdan saygı bekleyen kesim değil pek çoğu. Dudağına domuz spermi sürüp kenton böceklerinin sularını yüzüne sürüp dudaklarını löp diye çıkaran vucüd hatlarını bütünüyle ön plana çıkarıp bşaını kapatarak cennete gideceklerini vaad eden acayip salak bir toplum geliyor. Ama Allah'ı için kapanıp adam gibi kapananlar kendini belli ediyor onlara laf yok baş tacı saygı duyarız.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• acıorm. aile yüüznden mahrum kalıolar kadın olmaktan. ama gerçekten istedği için kapanıosa saygı duyarım

0|0
    0|0
    • kapalılar erkek mi oluyor biz bilmiyoruz?

• sen o kapalı kadınların kendilerni sadece eşlerine sakladıklarınımı düşünüosun? kaç yaşında adamsn ama hayat tecrüben sıfır

• sen hala saçmalıyorsun benim beynim var sağol kapalı görünmek için kapananlardan bahsetseydim kısmen haklı olurdun ben Allah rızası için kapananlardan bahsediyorum

Erkekler Ne Diyor 37

• İnsanları tesettürlü açık kapalı şöyle böyle diye sınıflandırmamaya başladığımızda çağ atlıycaz ameka

1|0
    0|0
    • sınıflandırma yapmıyorum ben
      asıl sizler böyle oldukça bir şey olmaz bu ülkeden

• İticiler

2|0
    0|0
  • Bizim buraların açığı namuslu, kapalıları o kucaktan bu kucağa geziyor valla, o yüzden kapalılarla işim olmuyor çok yapmacıklar bir de, ama diğer şehirlerdekileri bilemem tabi

1|0
    0|0
  • Tesettürüyle başı dik gezen her yerde kendini ortaya çıkaran baskılanmış ezik gibi davranmayanları seviyorum

0|0
    0|0
  • Suslumanlari sevmem

1|0
    0|0
  • işte sorun orada ya zaten... örtünmek erkeklerin nefsini köreltmek içindir... ama öyle giyinen öyle makyaj yapan sözde örtülüler var ki değil erkekleri kadınları bile azdırabiliyor...

0|0
    0|0
  • edebiyle kapanana yakışıyor lakin kafasını kapatıp açık ızdan daha fazla açık gezip soktat parkta bahçede sevişir alkol alan mahluklarda var suratta 10 ton boya :D onun dışında Allah yolunda kapanana çok yakışıyor

0|0
    0|0
  • ben d eonların ne dusunduklerını merak edıyorum

0|0
    0|0
  • Evet yakışan kıza cok guzel oluyor

0|0
    0|0
  • Candir onlar can

0|0
    0|0
  • tesetürlü olduklarını düşünüyorum...
    şaka bir yanada bence tessetür güzel bişey yani bir erkek olarak öyle düşünüyorum..
    senden başkası hiç görmiyecek olması güzel bence ne şaçını nede başka bişeyi...

0|0
    0|0
  • Bazilari çok güzel ve çekici oluyo.

0|0
    0|0
  • hoşlar.

0|0
    0|0
  • Çok hoşlar.

0|0
    0|0
  • :) modaya uyan tesettürlüler mi? Yoksa gerçekleri mi?

0|0
    0|0
  • Sıradan

0|0
    0|0
  • Hakkiyla tasiyabilene helal olsun diyorum.

0|0
    0|0
  • ben özenemiyorum ama cidden güzeller

0|0
    0|0
  • Herkes istedği hayatı yaşamalı...

0|0
    0|0
  • Çoğu zorla ya da imaj olarak kapanıyor.
    Her türlü gereksiz.

0|0
    0|0
  • Demekki bir bana denk gelmedi

0|0
    0|0
  • Allah kalp güzelliği nasip etsin,

1|0
    0|0
  • Güzel ve renkli gözlü olanları ilgimi çekiyor

0|0
    0|0
  • olablir

0|0
    0|0
  • çok çok çok güzel ve hanım hanımcıklar :)

0|0
    0|0
  • evet ya... bazı kızlar çok güzel

0|0
    0|0
  • hiç farketmez, her türlü kayarım.

0|0
    0|0
    • ben sana bir kayarım buradan görürsün o zaman şaka şaka...

• senin ağzına...
      neyse terbiyemi bozmıyım moruk

• yok boz boz, sen yaparken ben de manzaranın keyfini çıkarırım... :)

• gayet normal, ayrımcılığa karşıyım

0|0
    0|0
    • benim yaptığım ayrımcalık deyil
      cahilliğinle yorum yapma

• aynen. çok güzel oluyorlar

0|0
    0|0
  • aile baskısı.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• banane bana mı tesettürlü sanki :d

0|0
    0|0
  • Edepli ve namuslu bir sekilde allah rızası için ortunen kızlar gerçekten gormemissiniz, goremezsiniz de zaten onlar su anda edebi ve namusu ile yaşarlar. Gorseydiniz gerçekten boyle konusmazdiniz. Utanan ve cekinen kiza EZIK damgasinida yapistirmaniz gerçekten rahatsiz edici. Onun adi eziklik degil, hayadir ee tabi anlayana..

1|0
    0|0
    • çok haklısın bu yorumun doğru gerçekten bazıları adlarını kirletiyor olması gereken durum bu ama işte farklı baklıyor önemli olan Allah ın gördüğü

• Fark etmez iyi olanlari da kotu olanlari fa var

0|0
    0|0
  • Kapalı insanlara saygım var ama aile baskısı ya da çevresinden görüp özendiği için kapanan insanları anlamıyorum😊

0|0
    0|0
  • Bazıları da koca bulmak için kapanıyorlar bunu biliyor muydunuz?

1|0
    0|0
  • beni ilgilendirmiyor

0|1
    0|0
    • ilgilendirmiyorsa yorum yapmayın o zaman kardeşim

• Hiçbişi.

0|0
    0|0
  • Aynen 🙃

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar tesettürlü diye bu iyi biri diyebiliyorlar ama hepsi aynı olmayabiliyo. bir de bazı kapalilar kapalı gibi deiller

0|0
    0|0
  • kafalarının üstüne bir kafa da yerleştirmeyenleri seviyorum

0|0
    0|0
  • hiçbirşey düşünmüyorum
    normal

0|0
    0|0
  • acıyorum

0|0
    0|0
  • Tesetturlusune gore değişir.

0|0
    0|0
  • insan görünce özeniyor ya

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey.

0|0
    0|0
  • Nesine özeneyim çoğu mahalle baskisiyla kapatilmis parklarda bahcelerde samimi samimi takiliyorlar adamlarla. Basini kapatti diye daha namuslu saniyorlar kendilerini.

2|0
    0|0
Yükleniyor...