Nişanlım soyadımı almak istemiyor nişanı atmalımıyım?

Soyadımı beğenmedini söyledi. Güzel bir soyadım olmayabilir ama kendi soyadıyla birlikte kullanmaya bile sıcak bakmıyordu sonradan iksiyle birlikte olur dedi. bazen tekrar sadece kendininkini kullanamak istiyormuş falan. Bende sadece benimkini kullanmasını istiyorum. madem öyle en başta niye söylemedin dedim kabul edersin sanmıştım diyor. sizce napyım nişanı atıyım mı?

0|1
35|27

En İyi Kız Görüşü

• Hem kendi hem senin soyadını kullansın bunda bir terslik yok. Soyadın ne ki bu kadar bu kıs tepki veriyor kullanmam diye.

0|1
    0|0
    • hanımefendi kız kendi soyisminden sonrasına da eklemek istemiyor

• @CeymisBont bana göre en mantıklı olan her iki soy ismini de kullanması. Ne kendi gönlü kırılır nede nişanlısının.

• EİG için teşekkür ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• aşırı feminen yaklasmıs once sonra ortak yol bulmaya calısmıs sonra u donusu yapmıs tekrar ... bence bunlar bahane gibi geldi

0|1
    0|0
    • Aynen bende ne yaptığını anlayamıyorum sürekli kararsız diğer konularda anlaşıyoruz ama bunda ne yaptığını kendide bilmiyor

Kızlar Ne Diyor 34

• Bunun icm Nisan mi atilir cocuk. Bende esimin ve ailemin soyadini bir arada kulla iyorum. ne var bunda. Sana gelbnm soyadimi al mi dedi ne isyan boyle. Ic guvey gidiyomus gb.

0|0
    0|0
    • İsyan değil ki en başta söylese tamam da kendisi de biliyor kabul etmeyeceğimi en sonda mırın kırın ederek söylüyor. Büyük ihtimal atacam nişanı zaten olan ona olur daha öncede nişan atmış evde kalacak :D

• Hayır atmayacaksın

0|0
    0|0
  • yani sırf bunun için mi ayrılacaksınız?

0|0
    0|0
  • zaten almamasi lazim senin soyundan gelmiyor cunku babasinin soyundan geliyor

1|1
    0|0
  • Bu cozulmiycek birsey degil konusup halledebilirsiniz.. Gercekten na karsi sevgisi varsa 1.2 den sonra yumsayip tamam kelimesini sana verecektir.. Neden? Hemen nisani atmalimiyim diyebiliyorsun!!!

0|0
    0|0
    • Hemen olan bişey değilki bunu sonradan söyledi ikisi birlikte olur dedi sonra olmaz dedi ne yaptığını kendide bilmiyor

• canım geri kafalı

0|0
    0|0
  • Bu durum sana göre değilse at o zaman

0|0
    0|0
  • saçmalama soyad için nişanmı atılır? kendi soyadını kullanmak istiyorsa kullanır bende öyle yapacam mesela kendi soyadımı seviyorum eğer eşimin güzel olursa eklerim yoksa güzel değilse hiç eklemem!

0|0
    0|0
  • Beğeniyorum demese iyiydi. Kanuni bir hak boşver ya kendinknkinide taşisin. basingiğe ermez, evleniyor artık olsa ne olur olmasa ne olur

0|0
    0|0
  • bunun için nişan atılmaz ama sana yaptığıda saygısızlık senin aileni de düşünmek lazım bir yerde adını soy adını kullanırken senin soyadını söylemediği zaman ailen küçük duruma düşer

0|0
    0|0
    • Aynen haklısın hadi ailemi de geçtim ikisini bile kullanmak istemiyor uzun oluyormuş beğenmiyormuş falan

• ne ki soyadın

• Ne cins insanlar var ya

0|1
    0|0
  • Soyadın ne çok merak ettim :))

0|0
    0|0
    • Söylemem :/

• Ya lütfen ama ne var bunda yani sadece merak ettim böyle şeylerin önemi yok aşk sevgi olduktan sonra ben ne olursa olsun sorun etmezdim ona göre yorum yapicam..

• Hayır nişanı atma kız kendi soyadını kullansın

0|0
    0|0
  • konuşarak çözmeye çalış ayrıca normal artık böyle şeyler bunun için nişan atılmaz daha yolun ortasındasınız konuşun anlaşana kadar kendi soyadını kullansada senin soyadını almasının gereklilik nedenlerini açıkla mesela...

0|0
    0|0
  • Firlat at

0|0
    0|0
  • İkinizde baya farklı cinslersiniz belli

0|0
    0|0
    • Ben neden cinsim ki ne yaptığını kendide bilmiyor bir olur bir olmaz dyior

• Sırf soyadını almadığı için mi ayrılacaksın

1|0
    0|0
  • At bize ne.

0|0
    0|0
  • Soyadın ne allasen çok merak ettim

0|0
    0|0
  • Atma ya delimisin bir o sevebten nişan atılırmı sadece istemediğini ciddi bir şekilde söyle

0|0
    0|0
  • kullanıp kullanmamayıı secebilir buna hakkı var

0|0
    0|0
  • Bende değiştirmezdim ki aman salla gitsin

0|0
    0|0
  • Soyadin ne ki

0|0
    0|0
  • Ya bırak almasın

0|0
    0|0
  • Saçmala böyle ufak bir olaydan dolayı ayrılık olur mu.

0|0
    0|0
  • İkisini kullansin

0|0
    0|0
  • Bunun için atıcaksan buyur at artık mecbur değil isteyen kendi soyadını kullanabilir

0|0
    0|0
  • at nişanı bu kafayla sizden bir halt olmaz

0|0
    0|0
  • tam anadolu çomarı 4mk

0|0
    0|0
  • Soyadı için nişan atılmaz çocuk olmayın ama kızı öylesine seviyosan at kendin bilirsin.

0|0
    0|0
    • Öylesine sevmiyorum ama büyük ihtimal atacam o istemiyorsa bende istemem onu bugün bunu düşünen yarın kim bilir neler çıkaracak başımıza

• İçin nasıl rahat edicekse onu yap hayırlısı olsun ^^

• Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 26

• Zekice bir cumle kur deki mesela benim soy adimi almazsan kendi cocuklarininkini de alamayacaksin. Eger cocuklarinla farkli soyadini tasimak istiyorsan sen bilirsin ;)

1|0
    0|0
  • orta yolunu bulmaya çalışın.
    soyadında ne var ki?
    çok mu acayip.
    bizde bir personel vardı.
    Satılmış kütük :)

1|0
    0|0
  • evlilik soyadının ya da bedenlerin birleşmesi değildir. önemli olan duyguların birleşmesi sonucu olan bir evliliktir. çok istiyorsa evlendikten sonra ikinizde değiştirin. ortak uzlaşıya vardığınız bir soyadı alın. bunlar önemli değil.

0|0
    0|0
  • hiç durma bu kadar küçük bir şeyi büyütüyorsa yarın daha neler getirir başına

0|1
    0|0
    • Aynen haklısın şimdiden böyle düşünüyorsa ilerde ne çıkaracak başımıza

• At gitsin. Şöyle ki gerçekten seviyorsan onun senin soy adını alıp almaması sana sorun olmazdı ya da o gerçekten sevseydi senin soyadını alıp almamak ona sorun olmazdı bence iki tarafta da var birşeyler

0|0
    0|0
  • Atmalısın

0|0
    0|0
  • kadın erkeğin soyadıyla yaşayacak diye bir kural yok isteyen istediği şekilde yaşıyo bence bu kadar büyütmemelisin

1|0
    0|0
  • Bu ne ego savaşıdır

0|0
    0|0
  • Bugün soyadını almayan yarin eve almaz. Kardeş en iyisi sana akil verebilecek yerine tipte arkadaş , anne, baba , kardeş olabilecek , yerine gore dostun olacak bir eş ara kendine. EVLİLİK KOLAY DEGİL SAĞLAM BASİCAN :-)

0|0
    0|0
    • Haklısın kardeş en baştan bunu düşünen ilerde kim bilir neleri sorun çıkaracak

• Hayatta bir şeyleri sağlam yapmak lazim basta kendine güveneceksin kız mi yok yaa encok kendini sev su hayatta

• Sende soyadını değiştir. Sevdiği bir soyadı alın ikinizde ortak kullanın. Onunda soyadını almış olmazsın.

0|0
    0|0
  • Kardeş nişanlının soy adı Kaya mı <

0|0
    0|0
  • Öyle şeymi olur ya rajona ters

0|0
    0|0
  • Ben olsam atardım.

0|0
    0|0
  • ben kabul etmem şahsen soyadımı almayacaksa ne alacak otoriter olmalı erkek olmassa olmazları olmalı genede sen bilirsin at gitsin

0|0
    0|0
  • böyle durumlarda hemen empati özelleğimizi kullanıyoruz

0|0
    0|0
  • nişanı at kanka öyle saçma şey olamaz ne demek soyadını almıyorum

0|0
    0|0
  • Soyada bu kadar takılmamak lazım

0|0
    0|0
  • Birde soruyor musun? Şutla gitsin