Saclarimi kizil boyattim diye eşimin tarafi bana tepkili? Siz olsaniz ne yaparsiniz?

Eşim kizil sac cok sever, ben de seviyorum. boyatiyim o zaman dedim boyat dedi. Boyattim. Eşimin tarafi bu renk icin bana tepkili, babaannesi ailelerine yakismadigimi soyledi hatta. Eşim de sen ayda bir kez goruyosun her gun goren benim ben memnunum yakisti kime ne dedi. Dun de kalabalik aile toplanmis yemekte bir bize kimse gel demedi. Ister istemez eşimin morali bozuldu tabi, kendileri bilirler diyo ama biz de ona gore davraniriz artik diyo. Ben yorum yapmak istemiyorum o tarafa ama ne yapmaliyim bu durumda? Herkes onlarin istedigi gibi mi olmak zorunda sanki 😒

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen neden kendini aradan siyirmiyorsun ki desene kocam begendi yaptim kocam begenirse kestiririmde. Kocama kendimi begendirmek hem kadinlik hemde dini gorevim diye

1|0
    0|0
    • Dedim zaten onu 👀 eşime sordum boyat dedi boyattim ben de dedim

• O zaman cokbtakilma ben sizde hatali bisey grmedim ortada yanlis bir tabir varsa bu sizinki degil

• Haklisin. Koyun surusu degiliz neticede

En İyi Kız Görüşü

• Eşin de ben istedim deyip noktayı koyamadı mı onların yanında. Evet aile çok önemli ama istedikleri kişi olmadın diye seni yargılayamazlar ailede herkes birbirini olduğu gibi kabul eder. Şu duruma takmaları gereksiz kim bilir kendilerinin ne cins yonleri vardır. Sen yine de anlayışlı ol keyfleri bilir eşinden başkasının sözü seni bağlamaz.

0|1
    0|0
    • Istemiyolardi simdi de kulp takiyolar diye goruyorum ben bunu

• Canım üzülme zor da olsa sen anlayışla yaklaş. Seni kabullenmeleri biraz geç de olsa olur merak etme. Şu an kabullenmedilerse herkes türlü saçmalığı yapsa da dikkat çekmez ama seninki göze batar. Bu sebepten yine kendi geleceğiniz için anlayışlı ol hoşgör onları. Olgun insan olsalardı bu türlü can sıkmazlardı olmadıkları şeyi de insanlardan beklemek sadece kendimizi yorar. Hatalarını anlamaları temennisiyle.. :)

Erkekler Ne Diyor 3

• eşin seviyorsa kime ne?

0|0
    0|0
  • Of kizil kafinlar cok seksi oluyor domaltirdim

0|0
    0|0
  • eşimle tanıştığımda ve evlilğimizin ilk yıllarında kızıldı saçları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eşin yanında, bu çok güzel yahu.

0|0
    0|0
  • Saka mi bu sac senin onlara ne

0|0
    0|0
    • Daha ortada cocuk yok simdiden isim bile dusunuyolar 👀 her sey onlara sorulup onlar ne derse oyle olsun istiyolar

• Evlenmeden once nasil davraniyolardi sana

• Istemiyolardi simdi de her seye kulp takiyolar

• Cok sacma bir olay. Senin yerinde olsam kendi istedigimi yapardim. Seni hic mi tanimiyorlar. Alt tarafi sac boyamissin. Su sacmaliga bakar misin. Esinde iyi destek cikmis eger amaci destek cikmaksa. Kendi fantezileri icin falan değilse

0|0
    0|0
  • Eşin mert biri sana destek çikan senle bütün olmuş biri Allah bozmasin :) bence hep sessiz kal eşin ne derse onay ver :)

0|0
    0|0
    • Amin inşallah.. Yorum bile yapmiyorum benden bilmesinler ben dolduruyorum falan sanmasinlar diye

• Sen bunu yapsanda yapmasanda yine öyle düşünecekler ama önemli olan eşinin düşündükleri seni savunabilecek biri ezdirmez yani. Sessiz kalmak en doğrusu

Yükleniyor...