Eşimden habersiz 30.000 TL borcum var! Ona nasıl söylerim?

Eşimin haberi olmadan forex ve iddaa dan toplamda 30.000 TL ye yakın borç yaptım arkadaşlar bunu eşime nasıl açıklarım daha az zararla yani benden boşanır mi? Tepkisi ne olur fena durumdayim

0|0
29|40

En İyi Kız Görüşü

• Ne yapsa hakli su an kusura bakma da

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkça söyle ve seni boşarsa da ona zorluk çıkartma bence..
    Biraz sorumsuz birisin anladığım kadarıyla.. İleride çoluğun çocuğun olursa onu da perişan edersin.. En iyisi yol yakınken boşanıp eşini de özgür bırak, kendin de özgür ol..
    O vakitten sonra da kimseye hesap vermene gerek kalmaz.. Tek başına batar tek başına çıkarsın..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Söyle. Eğer saklamaya devam edersen daha çok kızar. Ne kadar erken açıklarsan o kadar iyi yapmış olursun.

0|0
    0|0
  • Bavulunu topla evi terk et sdf Ciddiyim. Eğer maddi durumunuz iyi değilse sen gitmeden eşin koyar dötüne tekmeyi

1|0
    0|0
  • Ya iyi günde kötü günde sözünü sen çok ciddiye almışsın boşanabilir

2|1
    0|0
  • Eyvah nasıl ödenecek

0|0
    0|0
  • Yuhh bence hiç söyleme otur ödemeye başla

0|0
    0|0
  • olm naptın ya. babam da bizi böyle batırdı kaç kere sağolsun. çocuğunuz falan yoksa derhal boşan da kadıncağızı da kendinle beraber bataklığa sürükleme

0|1
    0|0
  • Ne iş yapiyosun

0|0
    0|0
  • Boşanma sebebi

0|0
    0|0
  • Boşanacagı kesin. Bir şekilde haber ii olmadan ödemeye bak

0|0
    0|0
  • bosayabilir

0|0
    0|0
  • Çalışan bir kadınsan hesap verecek bir durumun yok biriktir öde, he eşinin cebinden yaptıysan bu borcu, ağlayarak anlat derdini stresliyim çıkmazdayım diye başla sağlığım bozulmak üzere de anlar herhalde ama bedelini ödetir

0|0
    0|0
    • Ay pardon erkekmişsin sen :)) dikkatsizliğim özür.. Eşine sakin sakin anlatsan bile o tepki ağır olacak ama boşanmamalı. İyi gün kötü gün diye evlendik ettim bir cahillik bir daha söz bulaşmıcam daha fazla kazanmak için battım beni affet de

• bir de inşallah benim eşim değilsindir gizli üye X//

• "Sen milyar? Sen milyon? Sen o kadar parayı ne yaptın?" demezler mi insana kardeş...

2|0
    0|0
  • Bence söyle boşanacagini sanmıyorum Allah korusun ama böyle bir şey benim başıma gelmiş olsa ben boşanmazdim eşime kizardim çok kizardim ama yapacak bir şey yok ödemenin yolunu arardik

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun bro yenge boşansa bile haklı kaç yuva yıkıldı bu şans oyunları yüzünden.

1|0
    0|0
  • Haramı helali önemsiyen biriyse işin zor

0|0
    0|0
  • Ne yaptın o parayla

0|0
    0|0
  • Afedersin de b*ku yemişsin

0|1
    0|0
  • akşamları işe çıkabilirsin

1|0
    0|0
  • Normalde o borç birlikte yapılmış olsa ödenir gider hiç sorun değil ama saklamak cok ayrı bir şey uygun bir dille ya da bir aile büyüğünün yardımıyla soyle uzatırsan daha da kötüye gider

0|0
    0|0
  • en kısa zamanda ödemene bak

0|0
    0|0
  • Açıklama kendin öde

0|0
    0|0
  • Bence söyle özür dile bir daha yapma sonuçta evlilik kolayca bitirilmez ama bağımlılık haline getirirsen iddaa yı eşin kesinlikle haklı boşanmak istemekle

0|0
    0|0
  • söyleyemezsin çok zor bnce ailene söyle

0|0
    0|0
  • Niye böyle şeyler yaparsınız aklım almıyor ):

0|0
    0|0
  • boşanır

0|0
    0|0
  • Ben olsam boşanırdım. Eşler birbirine destek olur tabii ki ama kumar borcu yapıp bana gelecek ha? Gözünün yaşına bakmam. Ameliyat değil hayati bir durum değil, yatırım falan da değil, şu saflık edip terör örgütüne yardım etmişsiniz ayağına kandırılıp parasını dolandırıcılara kaptırsa bile affederim ama bile bile yapılan bir şeyin hele de kumar gibi boktan bir şeyin affı olmaz. Açık sözlülükle yazdım olaya iyimser yaklaşmanın bir alemi yok. Boşanmak isterse de sonuna kadar haklıdır. 1. si ondan bir şeyi gizlemişsin, 2. si gereksiz yere borç yapmışsın hem de yüklü bir miktarda, 3. sü bu borcu kumardan yapmışsın. Peh peh.

1|0
    0|0
  • Oha kredi cek

0|0
    0|0
  • Bence söyleme direk taksitle ödemeye kalk

0|0
    0|0
    • 1 adet kredim var zaten 15.000 tl 2. kredi vermiyorlar fena durumdayim

• Eşin çeksin o zaman krediyi söyleyecen yapcak bişey yok

• para olmadan iddaa ve forex oynayamazsın zaten neden kredi çekiyorsun ki
      ne yani veresiye mi verdiler?
      çelişkiler çelişkiler

Erkekler Ne Diyor 39

• Acilen al karşına konuş. Konuşmadığın her an yine iddia oynarsın daha da borç yaparsın beni kurtar bu illetten de. Düşündüm düşündüm sadece sen beni durdurabilirsin de af dile özür dile falan işte ne bilim. Ama cidden Anne olur baba olur bilmiyorum ama birilerine söylemeden kendini durduramazsın muhtemelen.

0|1
    0|0
  • Nasıl açıklarım derken?
    Forex ve iddadan toplamda 30.000 tl borç yaptım diyeceksin işte.

3|2
    0|0
  • AÇık söylemek gerekirse evli insan artık bir kişilik değil eşi içinde çocukları içinde yaşar yani üç kişilik dört kişilik yaşayacaksın bence zor bir durum eşinizin kendi ireadesi ama boşansa çok haklı çünkü sadece kendini düşünüp de böyle sorumsuzluklar yapabileceğin bir kurum değil evlilik. Umarım hayırlısı olur hakkınızda

1|1
    0|0
    • Gerçekten21 yaşındaysan ayakta alkışlıyorum seni :)
      Daha mantıklı ve daha güzel bir yorum olamazdı, tebrikler...

• @Janess Teşekkürler hepimizin..

• Rica ederim :)

• bilmediğiniz şeylere neden bulaşırsınız anlamam ki. kaç seneden ben bu işin içindeyim. ben bile bilmediğim araştırmadığım geçmişi bilmediğim düzene adım atmam. arkadaşım bu durumda eşine yolu yordamıyla anlat. seni neden boşasınki. ama öncelikle sağlam tövbe et. br daha bulaşma. sonrasında ise ya arabanı sat. ya da bankadan kredi çek yavaş yavaş ödemene bak. eline toplu para geçincede komple kökten kapat ama bu durumu eşime anlatmadan önce kendine biraz dini yönden bakım yap.

0|1
    0|0
  • Açık açık söyle, seninle bereber olursa onu asla bırakma, boşanmak isterse hiç terettüt etmeden boşan.

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşımdan haberli 50.000 TL konut kredisi borcum var. İki taraf adına borç yükü stresli bir süreç. Ki sen bu borcu eşinden habersiz kumarda yapmışsın. Uygun bir dille itiraf et, bu gibi sebepten ötürü boşanacağını sanmıyorum. Ama bir daha bu tür şeylere bulaşma.

0|0
    0|0
  • Off bku yemissin birader yenge kafani kiracak

0|0
    0|0
  • Olan olmuş artık, konuşup halledeceksin.

0|2
    0|0
  • Pembe bir yalan bul dolandırıldm de arkadaşım beni kandırdı falan de xD yalan mı yok zamQi

0|1
    0|0
  • Bir şarkı eşliğinde.
    Biraz dans.
    Yavaş yavaş.

Canım hiç okulda 1'leri 4 yapıyo muydunuz?
    Evet.
    Ya peki 30'u sıfıra çevirmenin bir yolu var mı?
    Bilmem neden sordun ki?
    Hiç. Hadi yemek yiyelim...

Böyle böyle 30 sayısına alıştır onu.
    Zamanla 50 bini de küçük görmeye başlayacak. O zaman söylersin işte.
    Hipnotize et onu.

0|0
    0|0
  • Allah sana akıl bana da para versin (Amin de bence)
    benim paraya ihtiyacım var sen zaten paradan anlamıyosun

1|0
    0|0
  • Hiç bir şey olmaz 30.000 dediğin nedir ki?
    30.000 kredi çek. ( esnaf sanatkar odası 0 faiz ile veriyor)
    Olmadı bankadan ihtiyaç çek. Aylık taksitleri öderken kendi kişisel giderlerinden kısarak öde. Örn. sigara içiyorsan bırak. İşin yakınsa yürüyerek ya da bisikletle git. Bu şekilde kendini de cezalandirmis olursun :)

0|0
    0|0
  • Kaçak iddaa oynamanın ve bilmediğin borsa işine girmenin sonucu budur... Ayağını yorganına göre uzatacaksın arkadaş... Eşini üzme git bir şekilde hallet...

0|0
    0|0
  • Soyle ne olacak çok çok seni boşar sende daha özgür olursun

0|0
    0|0
  • Senin eşin biz nerden bilelim?

0|0
    0|0
  • İnşallah boşanır.

0|0
    0|0
  • Bunun icin bosanacaksa onun yuzune 30 bin kere tukurmmek lazimm

0|0
    0|0
  • sıkıntı.

0|0
    0|0
  • ödemeye bak haberi olmadan

0|0
    0|0
  • 30 bin borcun var diye boşanacaksa... ayrılık daha hayırlıdır senin için. Eğer bir çaresi varsa ödeyebileceksen söyleme. Ödeyemeyecek durumdaysan açıkla yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • Bunu söylemen lazım.

0|0
    0|0
  • ödeyebilecek gücün var mı peki ?

0|0
    0|0
  • Valla iddaa oynamasini bilmiyon demmkki bn bir haftada 24 bn tutturdum hemde 90 tl ile baslayip konuya gelince bnce soleme acil odeme icin ugras

0|0
    0|0
  • kızarda boşanma nedir yahu evliliğiniz bu kadar mı

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun

0|0
    0|0
  • popona koyar tekmeyi

0|0
    0|0
  • Yani birader kusura bakma da sende tam sopalıksın yani

0|0
    0|0
  • Söylemeden hallet

0|0
    0|0
  • Ben olsam ananı* si*erdim

0|0
    0|0
  • Vay ya benim 15 bin borcum var birde bekarım genede tırsıyorum evdekilere söylemeye sen yanmışsın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...