Erkekler evlendiklerinde eşinizin çalışmasını ister misiniz? Kızlar siz çalışmak ister misiniz?

Ben çocugum olana kadar çalışma taraftarıyım sonra o büyüyene kadarda onunla ilgilenmeliyim diye düşünüyorum

0|3
22|33

En İyi Kız Görüşü

• Bende çalışan bir annenin kızı olarak, senin gibi düşünüyordum, ama maalesef kızım daha 6 aylıkken tekrar işe dönmek durumunda kaldım. Gönlüm isterdi ki kızımla daha çok vakit geçireyim ama maalesef günümüzün hayat şartları bu fırsatı vermedi bana, umarım size verir. Çünkü çok doğru bir karar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Benim isteğim okumuş biriyle evlenmek. Özellikle edebiyat okumuşsa daha çok tercihim olacaktır diye düşünüyorum çünkü ben kitap okumayı seven biriyim ama evde okumak gibi bir huyum yok. Belki bunu bana aşılar, hemde okuduğumu şeyleri beraber tartışabiliriz.

Ama en önemlisi evlendiğim kişinin okumuş biri olmasını isterim ve bu kadar eğitim almış birinin sırf benimle evlendi diye bana köle olmasını istemem. Eğitiminin ardından kariyerini kovalamak onunda hakkıdır. O yüzden çalışmasını isterim ve desteklerim.

1|0
    0|0
  • Çok güzel düşünmüşsün..
    Ben bu tercihi tamamen eşime bırakmaktan yanayım..
    Ama tabi ufacık bebeği ona buna bırakıp işe gitmeye kalkarsa bu pek hoşuma gitmez..

0|0
    0|0
  • Çoucuğu olana kadar çalışması makuldur ama çocuk olduktan sonra işle ev hayatı ve çocuğa bakma hepsi bir arada gitmiyor maalesef çocuğu alıyorlar yok babanne yok ananneye çocuğun bu sefer beyni sulanıyor en iyisi anne ve babasıyla büyümesi ben bazılarını anlamıyorum bebeği verip verip işe kaçıyorlar o sonuçta senin çocuğun ya otur evinde çocuğunla ilgilen ona sevgi ver eğitim ver şefkat ver sonra benim çocuğum niye böyle oldu diyorlar...

0|0
    0|0
  • İsterse calisir

1|0
    0|0
  • Ben çalışmasını istemem ama zaten mesleğini yapamadığı için depresyonda, çalışınca mutlu olacaksa çalışsın...

1|0
    0|0
  • Eşim isterse çalışsın

0|0
    0|0
  • Çalışmalı

0|0
    0|0
  • bir elin sesi ile iki elin sesi muhabbetinden yola çıkmak lazım.
    ayrıca hayatta daha çabuk ilerlersiniz.

0|0
    0|0
  • Soru detayına katılıyorum.
    ama yine de yormayacak bir iş olsun.

0|0
    0|0
  • Neden çalışmasın ki

0|0
    0|0
  • Kendi bileceği bir şey, ister çalışsın ister çalışmasın.

0|0
    0|0
  • calısabılır ... karısmam

0|0
    0|0
  • isterim ben. ama ufak bir iş laylaylom

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmuyum ama istemem tabiki hiç bir eş mecburiyet olmadığı sürece çalışmak istemez ya da çalıştırmaz

0|0
    0|0
  • kendi bilir

0|0
    0|0
  • Ben çalıştırmazdım.

0|0
    0|0
  • Çalışmalı

0|0
    0|0
  • Devlet olursa çalışsın yoksa boşver

0|0
    0|0
  • çalışma saatleri az ve yorucu değilse çalışabilir, onun dışında çalışmamasından yanayım. çalışmak isterse de saygı duyarım beni ve olacak çocukları ihmal etmediği sürece, ticaret yapmak isterse daha daha saygı duyar ve destek veririm (maddi-manevi)

0|0
    0|0
  • büyük konuşmayımda çalıştırmam hrrhalde

0|0
    0|0
  • çalışmak isterse tabii ki çalışsn

0|0
    0|0
  • Hayat müşterek ayrıca kendi ayakları üstünde duran kız iyidir bana muhtaç olmasını istemem

0|0
    0|0
  • Guclu kadinlara hayranim calissin ozguvenli olur mutlu olur ask olur bide yorulur bana sarmaz

0|0
    0|0
  • Lutfen beni bosalt oldu. Isminide verebilirim:)

0|0
    0|0
  • Calisacagi yer onemli orada calisan bayan sayisi ve calisanlar onemli ben kiskanc biriyim

0|0
    0|0
  • Ömür boyu çalışacak. Maaşınıda bana verecek. Reis benim sonuçta.

0|0
    0|0
  • Kendi bilir çalışmak istiyorsa çalışır

0|0
    0|0
  • Doğru düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • istemem

0|0
    0|0
  • eşim çalışsın istemem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 21

• Aynen sana katılıyorum. Çalışmak isterim ama çocuğum olduğunda da yine ona ayıracak yeterince vaktimin de olmasını isterim. Kendi ayaklarının üzerinde duran ve kimseye muhtaç olmayan bir bayan olmak isterim.

0|1
    0|0
  • Evlenmeden once calisirim diyodum o da istersen calisabilirsin diyodu. Evlendikten sonra simdi de gerek yok basklarinin agiz kokusunu cekmeni istemiyorum diyo

0|0
    0|0
  • hala böyle sorular soruluyor ne garip...

0|1
    0|0
  • ben direkt kariyer taraftarıyım :D. O kadar sene okuyup, gençliğimi verip sadece 3-4 sene mi çalışıcam? :D Zaten kolay mı şimdi tek kişinin çalışmasıyla ev geçindirmek.

0|0
    0|0
  • 16 yıl okuyup calşmamazlık yapmam

0|1
    0|0
  • Çalışmak isterim diye bir şey yok çalışıcam o kadar okumuşum

0|0
    0|0
  • Tabiki çalışacağım.. Okuyorum ve çalışmayacaksam neden okuyayım. İnsanlar kendilerini evde de geliştirebilir.. Çocuk meselesine gelince evet birine emanet etmek zor ama çözülemeyecek bir durumda değil bence :)

0|0
    0|0
  • Ben çalışma taraftarıyım sonuçta babam beni bu yaşa kadar okutup emek veriyorsa elin oğlu dedi diye evde kös kös oturamam. Çalışıp kendi ayaklarımın üstünde durmam lazım.

0|0
    0|0
  • Ben çalışırım çalışmama karışmasın bir zahmet aklım fikrim var buna ben karar veririm

0|0
    0|0
  • sevdiğim bir işse veya maddi durumumuz iyi değilse çalışırım
    çalışmak istersemde eşimden izin almam sadece haber veririm sonuçta benim hayatım benim kararım

0|0
    0|0
  • Çalışmak isterdim

0|0
    0|0
  • Bilmem ki belki çalışırdım.

0|0
    0|0
  • Ben çalışmak isterim

0|0
    0|0
  • İhtiyac icin calisilirda
    Ben ac gozlu bir adamsa seni somurur

0|0
    0|0
  • Çalışıcam

0|0
    0|0
  • Ben calismak isterim

0|0
    0|0
  • şu anda çalışan biri olarak her zaman çalışma taraftarıyım evlenince de öyle olacak

0|0
    0|0
  • Çalışmak kadına özgüven verirde Türk erkeklerinin bir kısmı kadın kısmı evinde otursun ben ona bakarım havasında

0|0
    0|0
  • Çalışacağım tabiki.

0|0
    0|0
  • Hayir calismak istemem

0|0
    0|0
  • olmadan once de olduktan snra da calısmayı dusunuyorum bosuna okumuyoruz sonucta

0|0
    0|0
Yükleniyor...