Beden hocamdan dolayı bir rahatsızlığım var bunu rehberlik servisine bildirsem bir sorun olur mu?

arkadaşlar beden hocamdan rahatsız oluyorum. sürekli güler yüzlü , gereğinden fazla samimi , nerde gördüyse konuşmaya çalışıyor , bayan diye hitab etmesi , ciddi olmaması vb. Dersini yapıp çıkmasını istiyorum. samimiyetinden şikayetciyim. yoklamada adımı atlaması vb. bilerek yapıyor bunu. Hareketlerinden rahatsız oluyorum. Ancak yüzüne söyleyecek cesaretim yok. bunu rehberlik servisine bildirsem bir sorun olur mu? suçlu ben olur muyum?

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır bildirme. Yanına güvendiğin 1 bayan 1 erkek arkadalını al. Hocam sizinle bir konu hakkında konuşmak istiyorum de. Sen böyle seziyorsun diye adamın niyeti kötü diye birşey yok. Rehberlik hocasına söyleyerek eğer adam kötü niyetli değilse karizmasını dağıtma derim. Yok şikayet etmiş milli eğitime falan yalnış anladıysan adamın yüzüne bu sefer hiç bakamazsın. Bu bu bu hareketlerinizden dolayı rahatsız oluyorum belki ben büyütüyorum ama benim için cidden sorun ne yapabilir diye bir konuş. Sonra fare dağa küsmüş dağın haberi yok olmasın. Sorun hocanlaysa hocanla konuş ama yanında 2 arkadaşın olsun her duruma karşın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Lise kaca gidiyorsun

1|0
    0|0
  • Sen onun takdirini kazanmis bir ogrencisin bundan dolayi sana sicak davraniyo yoklomada adini atliyo cunku burda oldugunu biliyor senin derdin ne neyinden sikayetci oluyon sozludende tam not cakar keyfine bakarsin

1|0
    0|0
  • Eğer bu konuda rahatsızlığın var ise bildirebilirsin ama olmayan hayali olarak yanlış algıladığın bir neden de sakın suçlama ama ben öğretmen olarak bildirdiğinde suçlu olmazsın sadece tereddütünü ya da sıkıldığını anlat bence..

1|0
    0|0
    • yanlış anlamışta olabilirim ama konuşup , samimi olmasından rahatsız oluyorum ve şüphe duyuyorum.

• Bunu iyice düşün hareketleri davranışları sende rahatsızlık yaratıyorsa bilidirebilirsin ama şu da bir gerçek bende öğretmen olarak zaman zaman bunu yapıyorum hani sınıfta birini isim olarak bilirsin sınıfa bakarken orada olduğunu bildiğin birinin ismini okumadan geçerim bu kötü değil

• Bildirmelisin. Sonunda daha büyük sorunlar doğurabilir. Kaç yaşındasın bu arada?

1|0
    0|0
  • ilk defa şikayetçi olan var :D

1|0
    0|0
  • sana hiç bişey olmaz bide taciz etmişti bani dersen okuldan da attırırsın adamı.

1|0
    0|0
  • hmm teması oluyormu

1|0
    0|0
  • Olmaz gayet rahat ve açık ol utanma

1|0
    0|0
  • Dilekçe yaz bildir
    Baktın hoca halen sizin okulda görevde direkt mebe dilekçe gönder

1|0
    0|0
  • Hemen konusmalisin

1|0
    0|0
  • Bunun adı kezbanlıktır. Sevdiği bir öğrencisine takılan bir adam var. Ama değmezsin. Git paşa paşa söyle rehberlikçiye. Ben kezbanım , bedenciye söyle bana bulaşmasın diye.

1|0
    0|0
    • rahatsız olamaz mıyım?

• @Melankolik35 gördün mü öğretmeni? Tanıdın mı? Senin yaşın kaç ki bana gider yapıyorsun? Omuz tutmakla , iki şaka yapmakla adamı tacizci yapıyorsunuz daha çok toysun benle diyaloğa girme

• Özellikle bunu bir öğrenciye yapması bana tuhaf gelen. Neyse muhatap almıyorum seni. Akıl yaşta değil baştadır bunu da unutma abiciğim..

• Arkadaşım elinde kanıtın, delilin olmalı yoksa bir sözle olcak iş değil. Şahit gerek

0|0
    0|0
  • Hayır bildir, hatta dileçeyle milli eğitime bildir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben bu durumu kötü olarak görmedim açıkçası.
    Sınıfın ortasında hocam benimle bir sorununuz mu var diye sor.
    Ama hocanın seni sevdiği için bu şekil yaklaştığını düşünüyorum.

2|0
    0|0
  • söyle sıkıntı olmaz rehber hocası bunun için var :D

1|0
    0|0
  • Yoo neden suçlu olasınki..

1|0
    0|0
  • Önce Ailene bildir korkmadan söyle onlar senin yanında duracaktır sonra da okula bildirin. Ama söyleyin şimdi sana yapıyor önlemi alınmazsa daha kimlere yapacaktır onu düşün ve söyle kesinlikle.

1|0
    0|0
  • Söylemezsen kötü olur söyle bence

1|0
    0|0
  • Kesinlikle bildir, asla korkma. Sende böyle bir şüphe uyandırmaya bile hakkı yok sonuçta. Bizde de bir sapık bedenci vardı ah ahh...

1|0
    0|0
  • Kendini nimetten sayma kızım

1|0
    0|0
  • ne gibi şeyleri var? sana karşı mı böyle sadece? kaçıncı sınıftasın?

0|0
    0|0
    • yoklamada bilerek adımı atladı , sürekli taktir etmesi , gördüğü an konuşması , gördüğü an yüzüme sırıtması , ve kantindeyken bunu yeme selülit yapar demesi vb. 2. tenefüs yine yediğimi gördü ve yine bir söz söyledi. sevdiği bir öğrencisiyim. belkide ben yanlış anlamışım ama samimi değilim. dersini yapıp çıkmasını istiyorum. rahatsızlığım var bu konuda. şimdi rehberliğe bildirsemde beni terslerler diye korkuyorum. hocanın yüzüne karşıda uyaramıyorum.

• anladım, boşver sen de cevap ver ve geç. zaten okul kapanıyor belki önümüzdeki sene dersine girmez, rehberliğin pek birşey yapacağını da sanmam...

• Hayır tabiki de rahatsız oluyorsan hemen söylemelisin bazı şeylerin önlemlerini almalıyız

1|0
    0|0
  • olmaz

1|0
    0|0
  • Bence ailene bildirmelisin

1|0
    0|0
    • ailem biliyor ancak herhangibi bir önlem almadı. gözardı ettiler.

• O zaman son çare rehberliğe gitmelisin sonuçta her an her şey olabilir :/

• Hata edersın hem asılmıyosa bence bı sorun yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...