7 yasındaki çocuklarını ceza olsun diye ormana bırakan aile hakkında ne düşünüyorsunuz? Çocuk 2 gündür kayıp?

Olay japonya da oluyor baba ogluna ceza vermek icin ormana bırakmıs cocuk 2 gundur kayip ormandada cok sayida ayi oldugu biliniyormus dusunceleriniz neler? Bu nasil aile? Nasil bir mantik?

0|1
8|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Küçücük bir çocuğu ormana bırakmak nasıl bir davranıştır. Çocuklar bu şekilde mi cezalandırılır. Bir sürü cezalandırma yöntemi var iken. Ayrıca o kadarcık çocuğun kaybolacağı ya da birşey olacağını zaten tahmin etmiş olmaları lazım. Bana göre hiç gelmesin diye yapılmış bir olay bu kesinlikle. O yüzden bu ailenin kesinlikle en ağır cezayı almaları gerekir.

0|1
    0|0
  • Oha manyaklar 😂😂

0|1
    0|0
  • bilerek yapmıştır şerefsiz.

0|1
    0|0
  • hiç bişe ktümüyüm neyim ya bn anlamadım

0|1
    0|0
  • Allah islah etsin. Kalpleri olabilir ama vicdanlari oldugundan suphe duyarim

0|1
    0|0
  • Çocuğa yazık be

0|1
    0|0
  • Yuh ya tobe tobe

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Asyalılar, özellikle japonlar acayip bir eğitim anlayışına sahip. İnanılmaz sert, çocuğu başarılı olmaya ve çalışmaya zorlayan yapıları var.

Adam on yaşında John Petrucci sololarını zorlanmadan çalan gitarist kız yetiştiriyor.

0|1
    0|0
    • Bu durum cocugu ormana bırakmalarini gerektirmez sanirim. Disiplinli olduklarini iyi bilirim ama bu farkli birsey.

• her ınısının ımındın çıkan çocuk yapmaya yeltenirse böyle olur

ooooooh çok güzel oldu
    ooooohhh afferin sizzeeee

0|1
    0|0
  • spartalıyı izlemiş mal aile

0|1
    0|0
  • Japonların topunu gibeyim

0|1
    0|0
  • kuzuyu kurda teslim etmişler