Cüzdanımda Arapça yazan kağıt buldum , büyü mü?

Cüzdanımın iç kısmında bir yer var yırtık gibi bisey orda Arapça bir şeyler yazan , küçük bir kağıt buldum. Nedir bu büyü mü?

1|1
8|26

En İyi Erkek Görüşü

• Vala hep böyle filmlerden gördüğümüz için çoğumuza garip gelebilir. Büyü astroloji uzaylılar cinler paranormal olaylar dikkatimi çektiysede bu yaşıma kadar gerçek büyü muhabbetleri görmemiştim. Dolayısıyla insan ilerleyen yaşıylada amaaaaan ne büyüsü bee hiç görmedim demeye başlıyor. Ben gerçek anlamda aklı başında zeki modern diyebileceğin kızların büyü yaptıkları ya da kendilerine büyü ypaıldı diye hocaya gittiklerini ve kendilerini anında toparladıklarına şahit olunca real olarakta inanmış oldum. İstanbul'a gel ismail ağa da Arfi hocayı bul derim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Kesinlikle büyü

0|0
    0|0
  • Bir imama sor, cebimden böyle bir kağıt çıktı ne yazdığını bilemediğim için size sormak istedim de. En mantıklısı bu.

0|1
    0|0
  • Anlayan hocaya goster

0|0
    0|0
  • resmini atsaydın baksaydım...

0|0
    0|0
  • Cimento torbalarinin uzerindede arapca yaziyo opup basiniza koyun günah 😅😅

0|0
    0|0
  • Onu ben unuttum orda

0|0
    0|0
  • bir bilene okut neymiş

0|0
    0|0
  • Ne yazıyor gerçi nerden bilcen ne yazdığını resim koyarmısın

0|0
    0|0
  • Büyü büyü

0|0
    0|0
  • büyü ya da değil büyü olduğunu düşünüyorsan denize at sakı yakma ya da suya at suda erimeli

0|0
    0|0
  • fotosunu koy bır bakayım arapcayı turkceye cevırebılıyorum

0|0
    0|0
    • ıngılızce almanca rusca bılıyorum. turızmcıyım eskıden yogun dın egıtımı almıstım bosu bosuna barı bır ıse yarasın

• İStemesekde kabul etmesekde bu ısler cok gızlı ve hayatın ıcınde cok fazla donuyor malesefki biten evlılıkler degısen kısılıkler olmaz denılen seylerın olması vs vs...

• okuyup üflemişler

0|0
    0|0
    • Ya ciddi bisey soruyorm

• e citti diyorum işte
      onu bir bardak suya koy evin bir köşesine indir mürekkebi çıkıncaya kadar

• küçüktüm almanyada bir dergi arapça yazıyordu yerden kaldırayım dedim ne göreyim çıplak kadın resimleri şaşırdım tuhafıma gitmişti meğer her arapça yazısı kuranla alakası yokmuş.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • görmedik ki yazıyı ne bilelim.

0|0
    0|0
  • dua da olabilir dediğin gibi büyü de

0|0
    0|0
  • Herşey olabilir denize at

0|0
    0|0
  • ya arapça şöyle yazıyorsa "hepinizn mk"

0|0
    0|0
  • Sigara kağıdıdır

0|0
    0|0
  • fotoğrafı yok mu

0|0
    0|0
  • Yak gitsin önemsemë

0|0
    0|0
  • Göster bir

0|0
    0|0
  • Arapça bilen birine okut. Hem büyü için neden cüzdan tercih edilsin ki? Kuytu bir yere koyarlar görünmesin diye. Cüzdan ise sürekli kullandığın; içini açtığın birşey. :)

0|0
    0|0
  • +9 buyu kagidi diye satarsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...