Yunanlı, Roman ve Slavlarla karıştığımız için mi artık çekil gözlü değiliz?

Halbuki Orta Asya Türkleri gayet çekik gözlü.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• çok sıkıcı (ingilizce karakterler ile okuyun) bir millet olduğumuz için o özelliğimiz yıllar içinde kaybolmuş. ne yunanlı bırakmışız, ne slav, ne trakyalı, ne rus. hatta italyanın derinliklerinde bile türk kanı taşıyan insanların yaşadığı söylenir. İspanyanın endülüs olduğu zamanlarda araplardan üstün geldiğimiz konuşulur sıkıcılık konusunda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• O karışanların sorunu ben halis muhlis kazak türküyüm tüm özelliklerim de aynı

0|0
    0|0
    • ben orta asyalıdan çok güneybatı avrupalıya benziyorum ama ben de Türküm

• asimile olduk. kim ne derse desin. hiçbirimizin öztürk benliği kalmadı.

0|0
    0|0
  • Slav ırkı bir çok kızla takıldım zaten bilyosun çek cumhuriyetindeki kızların hepsi slav... Gayet hoş bakımlı kılsız tüysüz güzeller güzeli. Evet onlardan sonra türk kızları çekici gelmiyor haklısın.

0|0
    0|0
  • şimdi şöyle asıl türkler çekik değildi ama çinlilerle yapılan evlilikler yüzünden çekik göz baskın olduğu için gözleri çekik oldu bilim adamlarına göre gelecekte insanlar siyahi ve çekik gözlü olacak

0|0
    0|0
    • siyahi ve çekik gözlü çok ilginç olur. ama siyahilik beyazlığa baskın değildir.

• ama bir siyahi ve bir beyaz evlenince çocukları sütlü çikolata tengi oluyor

• rengi

• Evet bir de Araplarla karıştığımız için

0|0
    0|0
    • araplar da da var. ermeniler ve kürtler de.

• yanlış. Dediğin doğru olsaydı az da olsa karışmayan çekik gözlü kalırdı ama hiçççç yok. Bu dediğin iddia malesef ki yunanlıların ve diğer ülkelerin iddiaları ve sen farkında olmadan onların ekmeğine yağ sürüyorsun

0|0
    0|0
  • çekil ne brader

0|0
    0|0
Yükleniyor...