Neden hiç kız arkadaşım yok hiçbir olmuycak yalnızlığın dibine vurdum galiba?

22 yaşındayım çok yalnızım hayatımda hiç kimse olmadı çok sıkılıyorum yaşamıyorum sadece nefes aldığımı hissediyorum bu gidişle intihar edicem lütfen yardım...

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• La daha 22 yaşındasın olur dur acelen ne

0|1
    0|0
    • Hiç olmadıki sevme weya sevilme duygularını yaşamak ya da bazı şeyleri paylaşmak istiyorum sadece

• Benimde olmadı git sev o zaman tutan mı var

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim muhtemelen. sosyal hayatın yoktur. Okulun var mı? Kamuda meslegin var mi? Hangi sehirde yasiyorsun? Maddi olarak ozgür musun? Tüm bunlar senin hayatına şekil verir.

0|1
    0|0
    • Özel güvenlik görevlisi yim fazla bir sosyal hayatım yok yani ben eğlenmek istediğim sürece oluyor tabi ama beni arayıp hadi şuraya gidicez diyen arkadaşım yok... Sıkıldım reis yaşamıyorum ben sadece nefes alıyorum...

• :) :) :) kardesim sana diyeyim bilemiyorum ki? Simdi bu durum cok farkli. Her arkadas olalim diyrn kiz oyle demej istemez belki ben nazliyim azcık nazımı cek diy3nler var. Sen ne olursa olsun yinede vazgecme.

• Eyw kardeşim saolasın

Kızlar Ne Diyor 1

• Kiz arkadasin yok diye intihar etmeyi dusunuyosan sıkıntı

0|1
    0|0
    • Ya sıkıntı olup olmaması değil birileriyle konuşuyorum iyi gidiyo teklif ediyorum arkadaş kalalım diyo yalnızlıktan sıkıldım artık 22 yaşındayım koca ankarada yalnız yürümekten sevgimi düşüncelerimi paylaşabilicem bir insan olmamasından çok sıkıldım

• Kaderinde varsa çikar karsina zaten dert etme daha 22 yasindasin 30 olsan neyse

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...