Savaş uçağı pilotları desem?

Bir erkekle tanışıyorum uzun süredir kendisi hava harp okulunda okuyor ve savaş uçağı pilotu olacak ikimizinde birbirimize karşı ilgimiz var ama onlar hakkında ve mesleğe dair bir fikrim yok. Tehlikeli veya zor mu?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka onlarda aşk olayı yasaktır yalnız. Okul bitene kadar karşı cinsle konuşması dahi büyük sorunlar yaratır. Pilotlukta karizmatik bir meslek. ayrıca ölme riskleri çok düşük. Tabi hir karaci ya da denizciye göre. Sebebi de uçak vurulmuş olsa dahi paraşütle aşağı kadar otel konforunda inebilmeleri. Örnek olarakta vurulan rus uçağına bakabilirsin. iki pilottan birini aşağı indikten sonra başkaları öldürdü
    Digeride esir alındı. Yani uçak vurulmayla pilot ölmez kolaylıkla. Ama karaci açık hedeftir. Denizcide gemi vurulduğunda (genelde büyük roketlerle vurulur) eğer olmezse gemi battığında denizin ortasında en iyi ihtimal bir can kurtaran botuyla kalır. Kurtarma ekibi gelmezse ya da karaya yakın değilse yaşama riski zordur. Ayrıca denizciler uzak görevlere gider. En az 3 ay dönmez gittiğinde. Havacı öyle değildir ama. Örnek veriyim adana incirlikten uçak kalkar 30 dakikada gider görevi bitirir geri adana ya doner. Sende esinle ayrılık cekmezsin. bunlari da dayim sayesinde biliyorum. Dayim denizci iskenderunda. Ilk eşi sürekli ayrılık çektiği için ayrıldı. Uzun süre evlenmedi emekli olunca evlendi. Bende yanına giderdim lojmanda beraber kalirdik. Benide onbasi yapardi kucukken. Askerlere emir verirdim beni gezdirirlerdi😆😆 eig vermezsen küfür ederim hadi gorusuruuz😆😆

0|0
    0|0
    • Evet şu an farklı şehirlerdeyiz zaten her gün bile konuşamıyoruz telefon yasak malum ya haftasonu ya ada telefonu kacirdiginda konuşuyoruz seneye kendisi mezun olacak. Bu anlattıklarını duyunca biraz daha rahatladım eğer ciddi bir ilişki olsa mesela aramızda bu uzun süre ayrı kalma konusunda filan benimde kafam karıştırdı tabi ama anlattığın kadarıyla uzun süre ayrı kalınmiyormus teşekkür ederim😄

• Ohh süper 😁😁

• Neyse kanka size mutluluklar oğlun olursa Adini da oğuz koyun haydi aeo😆😆

En İyi Kız Görüşü

• O seni almaz mezun olunca uçar gider. benimkide öyle yaptı

0|0
    0|0
    • Ciddi misin.. üzüldüm adina

Erkekler Ne Diyor 5

• Ondan çok adam sana sadık. olacak mı onu düsün. Meslegi cok iyi, elini sallasa ellisi yani, sen kendini agir tut derim, oyle 5 liraya 10 kofte olmaz. Istiyorsa seni gelsin ailen ile tanissin.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle zaten ben de hala saskinim böyle iyi okulda okuyup da işi de iyi olacak neden ben diye düşünmedim değil

• Günaydın :) seni kullanmasina izin verme.

• Kesinlikle

• tehlike anında pimi çekiyolar, paraşütle uçağı terkediyolar korkma

0|0
    0|0
  • Dersleri zor cigliye geldiginde cok dayak yiyecek sora iyi paralar kazanacak :)

0|0
    0|0
    • Dayak mı *-*

• Anladım bir de şunu duydum askeri pilotlar 4 yıl filan askeri pilotluk yapabiliyormus ve sonra normal pilotluga geciliyormus öyle mi

• Yok canim olurmu oyle sey. rutbe attikca devam eder subaysa generallige kadar gider oyle bisey yok :) turk yildizlarinin pilotlariyla tanistim ben en genci 40 yasinda :)

• Değil

0|0
    0|0
  • sana savaş uçağı pilotu olacağım dediyse kesinlikle yalan söylemiştir.
    askeri pilot derler ona.

0|0
    0|0
    • Savaş uçağı pilotu diye bir tabir yok mu?

• Anladım çok teşekkür ederim bunu aklımda tutacağım (:

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...