Sabah bir kalkıyorsunuz herkes ölmüş yerde yatıyor. Tek yaşayan sizsiniz ne yapardınız?

Aradan 3 gün geçti ve hala canlı 1 tane insanoğlu göremediniz. Hayvanlar bitkiler canlı hiç birine birşey olmamış. Ama tüm insanlar pert olmuş.
Evet size sorum bu ne yapardınız? :)

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Önce bağırır çağırır sonra hayatıma devam ederdim 😂

0|1
    0|0
    • Çok sıcakkanlı bir insansın takibe almak istiyorum eğer iznin olursa?
      Sorularını ve görüşlerini merak ettim.

• Olabilir tabiki

En İyi Erkek Görüşü

• Çok ilginçl bir hayal bu. Ben daha önce 2 kez sormuştum bunu. Önce şok olurdum tabii. Sevdiklerimi yitirmenin derin kederini yaşar onları gömerdim varsa cesetleri. Sonra keşif yapıp ne olduğunu tam olarak anlamaya çalışırdım. Güvenliğimi sağlar , sağlıklı ve hayatta kalmanın yollarına bakardım. İletişim araçlarıyla int, telsiz.. v. s. dünyada başka insan kalıp kalmadığını ve dünyaya ne olduğunu anlamaya çalışırdım. Hayvanlarla dost olur ve imkanlarım ölçüsünde onları yaşatmaya çalışabilirdim. Issız adaya düşmekten bin beter bir hal bu aslında. Sevdiklerini kaybettiğine mi yanarsın yoksa ölümcül derin yanlızlığına mı?

0|1
    0|0
    • Abi aynı benim kafamdaki düşünceler bunlar. Eig gelsin sana verecem
      Kendi kafasına sıkanmı dersin
      Markete giderim diyenmi :D yaw yalnız başına olmaz bir kere illaki pskolojin gider hayvan terbiye etmek aşırı mantıklı
      Telsizle yaşayan 1 insan bile olsa aramak cok cok mantıklı :)

• Eig için teşekkürler

• Rica ederim abi. ^^

Kızlar Ne Diyor 5

• hayatımın geri kalanı çok güzel geçer..

0|1
    0|0
  • Biraz takılırdım erkek arkadasımın evine gider evini karıstırırdım :D baya takılırdım sevmedigim insanları bir de döverdim sonra oh mis bende intihar ederdim

0|0
    0|0
  • Tek başıma canım sıkılır kafama sıkarim😄

0|0
    0|0
  • Her halde bende ölürdüm korkudan

0|0
    0|0
  • napıcam beeen diye ağlardım :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8