Tesbih çekince adamlık küpe takınca erkekten sayılmayan bu ülke için ne düşünüyorsunuz?

Sizce doğru mu yanlış mı?

0|0
8|15

En İyi Kız Görüşü

• Peygamberin bile kulaginin delik oldugunu, tesbihin asil amacinin namaz sonra tesbihat olduğunu unutan insanlarin herseyi kendi gorus ve cikarlarina gore degistirmesi cok trajikomik geliyor bana..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• evine ekmek götüren adamdır gerisi boş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 14

• Genelde tespih liler g a v a t oluyor. Küpeliler beyfendi ince ruhlu oluyor. Doğruya doğru. Tespihliler adam olaydi herke alsin eline tespih herke adam olaydi. Olay karakterde bitiyor

0|1
    0|0
  • Herkesin evreni beyni kadar, başka söze gerek yok.

0|1
    0|0
  • Bu yüzden hem küpe takıyoruz hemde tesbih çekiyoruz itirazı olan var mı?

1|1
    0|0
  • küpe takan erkeği sevmem ama takmamda neden takmış filan tespis çeken erkeğe değilde sallayana tav olurum

0|1
    0|0
  • Aynen saçmalık😡

0|1
    0|0
  • Kafanıza göre yaşayın daa :D Ülke olarak komple tuhafız zaten bir çok konuda :D :D

0|1
    0|0
  • Her tespih ceken adam olsaydi oooo küpe yinede kizlara yakışıyor

0|1
    0|0
  • örümcek kafaları bu kada basıyor işte bunların...

0|1
    0|0
  • Doğru Tabiki efendilikle küpe bir arada mı olurmuş küpe bayan aksesuarıdır tesbih erkek

0|1
    0|0
    • yavuz sultan selimde küpe takardı

• O sadece tarihimizin düzeltilemeyen bir çarpıtması. İyi araştırın küpeli olup olmadığı konusunda kitabı bile yazılmıştır

• ikiside adamlık değil bence.
    erkek dediğin sözünün eri ve net olur gerisi hikaye

0|1
    0|0
  • o saçlada bizim burda gezersen başına baya bir bela alırsın kanka böyle bir ülke burası

0|0
    0|0
  • Biraz önce tek başıma yemek yerken bir azeri kızın meraba burası boşduur? oturabilermiyem? deyip gelip yanıma oturup yemeğini yiyip üstüne sohbet edip tanışıp gitmesi kadar normal bir eylemin türk kızlarına abes ve banel geldiği bir ülkede çok beklenilir bir olaydır.

1|1
    0|0
  • Kardeşim profiline baktım youtube kanalın falan var. Bu soru yakışmamış sana. Kendini az daha geliştir. Radyo, tv vs vs üzerine kitaplar oku. Eğer ki amacın bu yolda yürümekse ;)

0|1
    0|0
    • Kardeşim youtube kanalım olduğu için böyle bir soruyla hayatta hep karşılaştığım için soruyorum zatenn ::)) Yine de teşekkür ederim :)

• Oyle zihniyetlerin erkeklikten saymasina gerek yok sahsen ben onlari insandsn saymiyorum cunku :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...