Bu ülkenin kızlarını anlayabilen var mı?

bugün dışarı çıktık ortamda bir kız var 1.55 boyu var hafifte toplu böyle kilolu gibi. OTurmuş masaya "benim kocam hem kaslı hem zengin olacak" falan diye konuşuyor. Bende dayanamadım dedimki "abi kusura bakmada sen öyle bir adamı hakedecek tipte ve statüde misin?" dedim masadan kalktı ağlayarak gitti. Yalan mı amk? Kendisi güzel ve başarılı olmayan kaslı yakışıklı erkek istemesin kardeşim. Yapın sporunuzu, iyi bir meslek edinin ozaman bulursunuz kendiniz gibi bir adam.

0|0
24|17

En İyi Kız Görüşü

• Çok haklısın. Evlilikte denklik önemli. Doğru söylemişsin. Herkes kendini bilmeli. Kendi yaşam tarzına, eğitim durumuna hatta fiziksel özelliklerine uygun bir kişiyi seçmeli eş olarak. Yoksa sonrasında pürüzler çıkar. Mesela bir ev kızının doktorla evlenmek istemesi saçma. Adam okumuş, doktor olmuş seni niye alsın? O doktor da kendisi gibi okuyan, kültürlü bir insanı ister yanına eş diye. Mesela benim kuzenim polis. Eski nişanlısı da markette müdür. Ayrıldılar. Çünkü sınıf farkı var, kültür farkı var. Aşk bir yere kadar. Yani okuyan okuyanla, zengin zenginle, fakir fakirle evlenmeli

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Bir kadının evleneceği erkekte aradığı 2 önemli özelliğin para ve kas olması mı daha rezil yoksa buna karşılık olarak bir erkeğin kızın tipini ve statüsünü bu şekilde eleştirmesi mi daha rezil karar veremedim.

4|1
    0|0
    • tamamda para ve kas diyeni tipiyle eğitimiyle değerlendirmek çok normal bence

• @İstanbulGece zengin kaslı koca hayal edenler derneği başkanı seni :( üzülme bu kadar şimdi yorganın üstüne çekip ağla ve beni rahat bırak :(

• Laf sokamıyosun sende bunn farkındasın neyse senin gibiler için vaktimi kaybettiğime üzülüyorum.

• Gorile ağda yaptırıp öyle isteyen kızlara birer adet göndericem.
    alsınlar kaslı erkeği.

1|1
    0|0
    • dnsajkoddçsa :D:Dİ;SA d, i. d

• Tipsiz erkekler de adriana lima istemesin o zaman Lan

1|2
    0|0
  • Olması gereken dengini isteyip bulmak eyvAllah da hayal de mi yasak kızı niye ağlatıyosun arkadaşım

5|0
    0|0
  • kıza neden abi dedin? bu bir.
    ikincisi genede bu durumda kızlar ağlamazlar.
    üçüncüsü evet herkes dengi dengine biri bulmalıdır. güzellik mühim değil herkes güzel olmak ZORUNDA DEĞİL ama çalışmayan başarılı olmayan kızların kolay yoldan zengin erkek istemesi hiç hoşuma gitmez.

0|1
    0|0
  • Ağlatmanız hoş değil. İstediğini ister size ne? Kime ne? İstediği kiloda görünüşte tipte boyda ne olur ise olur sizi geriyor herhalde? Hıı evet bu tavır da beni gerdi. -_- Ama troll olduğunuzu düşünüyorum. :/ Kimin neyi hakettiğine de siz karar vermiyorsunuz. Şuradaki birkaç yorumu da okudum da üzüldüm açıkçası. Aklıma replik geldi ya kfkdjdj. Ööffff.

0|0
    0|0
    • muhabbet kuşlarını döven kişiyim ben hoşgeldin napıyon :D

• ozaman sana acı bir haberim var o kocalar sana bakmaz :((((((((

• Zaten çokta umurumdaydılar. İyi karşılıklıymış bari. ︶︿︶

• Dilerim herkes hak ettiği gibi birini bulur şu hayatta.
    Karakter açısından.

0|1
    0|0
  • sen bir kıza öyle diyecen o da ağlayarak gidecek
    burda bir yanlış var

2|0
    0|0
  • sana ne oluyor... diyemedi mi o kız sana. ayıp olsun ona. sana ne milletin zevkini isteklerini kurallara sen mi oturtacan. tabi kendin o istenilen özelliklere sahip deglsin rahatsız ediyor seni. :d bu arda fena salladığını düşünüyorm.

2|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
  • Ne yani boyu kısa diye kaslı veya uzun erkek isteme hakkı yok mu anlamadım. şhakira da 1.55 boyunda ama herkes tapiyor kadına? sen sanki çokmu yakışıklısınnn acaba millete yorumlar yapiyosun? Milleti böyle yargılanan çok saçma ve bence senin kışiligide var bir sorun.

0|0
    0|0
    • şişko bir hobitsen eş seçerken dış görünüş tercihi yapmazsın kardeşim. bu kadar basit

• kaslı zengin erkek isteyemez kısa ve şişman bir kız. hadi kilo versin fiziğini düzeltsin bakımlı olsun o ayrı boy yine kurtarır. ama oturup nutellayı kaşıklayan bir insan kaslı erkek isteme lüksüne sahip değil.

• Eee belki çocuk kaslı ama kısa ve zengin olcak olamazmii

• Haklısın da bunu boyla ilişkilendirme gördüğüm uzun boylu erkekler genelde kısa seviyor. Yine de ben de kızıyorum aman kaslı olsun şöyle olsun vs kendilerine bakmadan. Ama erkeklerde de var bu, 170 boyunda erkek "aabi rus kızları 180 yeaa" diyor

0|0
    0|0
  • neden ağlıyo ki anlamadım ya senden hoşlanıyo ya da sen sallama hikaye yazmışsın

2|0
    0|0
  • Kendine istersin ama Adriana Limaları Megan Foxları... bir insanın kalbini kırmak ne kadar kolay dimi bide piskin piskin anlatıyosun karaktersizlik dizboyu.

0|0
    0|0
    • adriana lima megan fox niye isteyeyim ya ülkede kız mı kalmadı dışarısı güzel kız kaynıyor

• Ya vucut ve dövme ne kadar da doğalsın. İstedigin kadar yakısıklı ol bu bakış açısıyla tercih edilen olmazsın tercih edeninde aklına :d

• aşk mevzularına pek inanmayan cinsellik odaklı biriyim ve kaç tane kızla birlikte olduğumu saymadım..

• Ada'm haklı beyler.

0|0
    0|0
  • Aç tavuk kendini darı ambarında sanarmış arkadaş :D

0|0
    0|0
  • Haklisin

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklisin hem de yerden goge kadar, sktigim kezbanlari

0|0
    0|0
  • Haklısın. Çok güzel laf sokmuşsun

0|0
    0|0
  • Ayıp etmişsin hayal etmektemi suç

0|0
    0|0
  • anlamiyorum bende cidden

0|0
    0|0
  • önce bir tipine bak sonra konuş

1|0
    0|0
    • aha buda o familyadan djaıs DJSOAdjısa

• Ya bir s. tr ergene bak hele daha doğru düzgun yazı yazmayı bilmiyo

• HAHAHAHAhahahaha beni çok güldürüyorsun sen kimsin ya ya:D::D:D

• Mesela ben spor yapıyorum ve uni okuyorum vücudum taş gibi bende taş gibi bir erkek istiyorum tatlı taş ve zeki

0|0
    0|0
    • tabiki öyle birini isteyeceksin en doğal hakkın

• Evet hayatım

Erkekler Ne Diyor 16

• Yakışıklı olacak benim kocam deseydi bu dediklerini hak etmişti.

1|0
    0|0
  • bir kız var 1.55 boyu var hafifte toplu böyle kilolu gibi

bunu okuduktan sonra

bunu okuyunca

benim kocam hem kaslı hem zengin olacak

kahkaha attım :D okey de şişkolar için yapmadım kaslarımı avucunu yalar :>)

0|0
    0|0
  • Sanane milletin isteklerinden bende Rihanna gibi bir eş istiyorum ama gel gör ki vücut yok tip yok sakal yok boy az var yetenek yok sanane milletin isteklerinden başkasini ağlatinca zevk mi aliyorsun veya veya sen mazoşist misin?

0|0
    0|0
  • Sana ne? o kendine göre istiyor. Sen kendine güzel kız istersin bulamazsın ona ne?
    Git kızı bul ikna et, seks yapın, kız sevinsin diycem, ama bak bakalım o seni isteyecek mi? istemez bence. E, sen travestilere kalsan, o kız sana laf etse iyi mi?

0|0
    0|0
  • Iyi demissin

0|0
    0|0
  • ayakta alkisliyorum seni dogru demissin

0|0
    0|0
  • Haklısın, ama çok kırıcı olmuşsun be abi. Sonuçta o tipi ve boyu o seçmedi. Her şey Allah'tan.

1|0
    0|0
    • abi tiple ilgili konuşan insanın tipini yargılarsın ama normal değil mi

• Yok.

0|0
    0|0
  • :)) komiksiniz.

0|1
    0|0
    • sen niye gücendin bir kızları destekleme falan hayırdır ya noluyor sana kısa kilolu kızları koruma derneği başkanı mısın sen

• en azından ben senin gibi "tatlı bir ilişkim var hı hı evet kızlar" falan yapmıyorum yav. burda bir kızla muhabbet kurabilmek için incelmekten belin koptu solucan oldun ya yapmayın bu kadar 250 gr için

• Yaa sinirlenecem onuda yapmıyorum sana karşı. 2 kişinin görüşüne yorum attım 2 kisiylede muhabbetim var diye.. Valla sende kafada ki organ eksik.. Buna insan ilişkisi diyorlar olm.. Her kıza vajinası için muhabbet kuracak kadar daha düşmedim ve sapkın olmadım. Kendinle karıştırma beni kendinle.. Ayrıca yukarıda anlattığın olay fake. Bunu yüzüne vurmayayım diyorum ama kaşınıyorsun. Sende nerde o G. t o lafı bir kıza diyecen.. Aklı fikri vajinada olan bir erkek olarak..

• alkışlıyorum

0|0
    0|0
  • haklısın helal sana

0|0
    0|0
  • İnsanların kalbini kırmaya değer mi?

0|0
    0|0
  • haklisin ama o kalbi kirmayacaktin kardess

0|0
    0|0
  • Diyorum iste kizlar sadece dis gorunuse onem veriyor

0|0
    0|0
  • Kezolardan gecilmiyor etraf. Koca bulamayip evde kaliyorlar. Onlara her sey mustehak.

0|0
    0|0
  • seni bu konuda destekleyemem kabalık terbiyesizlik yapmıssın konuyu seninle konusmuyor ya da onun muhattabı değildin.
    diğer turlu olsa haklısın. o kız intihar falan etse suçlu sensin . baskası konusurken lafa atlama bir daha .

0|0
    0|0
    • muhattabın bir kızsada ben yanlıs anladım..

• aynı masadayız ortama söylüyor.

• tebrik ederim o zaman : )

Yükleniyor...