Kendini bir şey sanan insanlar?

Sessiz, sakin bir insanım. Öyle dikkat çekmeyi seven bir karakterim yok. Bu sebeple kendini bir bok sanan insanlar yeteneklerimi küçümsüyo. Böyle durumlarda onlara göstermediğim yanımı gösterince de şaşırıyolar. Napmalıyım?

Güncellemeler:
sessiz olanın varolmadığı iddası aptal yüzeyseller bugün çok sinirlendim

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• takma onları, görmemezlikten gel, sadece kendin için yap başkalarına birşey kanıtlamak zorunda değilsin

0|0
    0|0
    • zaten kendim başkalarına kanıtlama ihtiyacında hissetmediğim için böyle davranıyorum. bu sefer de yeteneklerimi küçümsüyolar.

• umursamıyorum sadece bugün sinirlendim

• boşver kanka, takma kafana, hiç birşey yapmadan sadece eleştirmek isteyen insanlar bitmez çevrende

En İyi Kız Görüşü

• Kendini bir book sananlara aslında bookun sen olduğunu gösterince şaşırıyorlardır doğal olarak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• çoktur onlar. hoş herkes kendini birşey sansın neticesinde herkes birşeydir. ama karşıdakini yokmuş gibi görüpte bunu yapan mallar çok işte.

0|0
    0|0
  • Birşey yapmana gerek yok. İnsanlar hep şunu bunu yapamazsın edemezsin derler şevkini kırmaya çalışırlar ama bildiğin yoldan şaşmadan sürekli ileriye gitmelisin geliştirmelisin kendini.

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim cool mu olmaya ccalısıyorsun falan filan diyorlar kafa yapımıza uyan insan vardıda bizmi tersledik

0|0
    0|0
    • evet ya

• bende yalnız kalmaktan hoşlanıyo değilim ama boş muhabbete de gelemiyorum

• aynen erkeklerde sürekli karı kız sohbeti oluyor bende ağırbaşlıyımdır hoşuma gitmiiyo pek karı kız konusu

• aynn bende o durumdan yakınıyorum kıskanıyorlar bence ben 2023'ü biliyorum diye çoğu kişi çekemiyor olabilir

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşmaya değmez

0|0
    0|0
  • Benim gibi yap. Sakinliğini koru sinirini bastır onların eğlencesine alet olma.

0|0
    0|0
  • hiç gösterme, sen nasılsa onların zeka seviyelerinin farkındasın kanıtlaman gereken hiç bir şey yok.

0|0
    0|0
  • aynı ben

0|0
    0|0
  • böyle olmaya devam etmelisin. en güzeli de bu

0|0
    0|0
  • Bişey yapma sakin ol şampiyon

0|0
    0|0
  • Onları şaşırtmaya devam et :)

0|0
    0|0
  • hadi ordan senin büyük dediğin yetenekler küçükdür kendini övme

0|0
    0|0
  • Seni eğlence amacına getiren biri veya ortam varsa yapacak iki şey var. Ya kafa göz dalacaksın ya da o küçücük beyninden çıkan düşüncelerini umursamayacaksın. Konu ile alakasız oldu biraz ama dediğin kişilere ben de gıcığım çok bilmişler falan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gülüp geçeceksin

0|0
    0|0
  • Oldugin gibi davran boşver milleti yaranılmaz

0|0
    0|0
  • bana yardım edin arkadaslar ben 1.5 yıllık evliyim bugun kocam dövdü napıcam bilmıyorum gidecektim ailemın yanına yapamadım :(

0|0
    0|0
  • Umursama bile kendilerini önemli hisediyolar sonra :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...