Zina yapmaktan neden hiç korkmuyoruz?

KS'de paylaşım ve yorum yapan arkadaşlarıma bakıyorum da %80 zina yapmış. Müslümanım diyen kardeşlerimin zina yapmaktan korkmaması sizce de tuhaf değil mi?

1|0
10|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Helal olsun kardeşim çok haklisin kesinlikle. Ben korkuyorum. O yüzden beni evine cagiran kötü kizlarin evine gitmeyip masum masum kendi evimde oturup program izliyordum:)

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Keşke zinadan korktuğunuz kadar tecavüzden, şiddetten ve fitne fesat düşüncelerden korksaydınız.

2|1
    0|0
  • Zinada iki taraf istekli ama tecavüzde ise kendi zevki için karşısındakinin hem canını hem hayatını yakıyor ve inkar ediyor bahaneler buluyor artı küçük yaşta çocuklara bile yapılıyor en kötüsü Müslümanım diyerek yapıyor, bu daha korkutucu, daha günah...

0|0
    0|0
  • Gıybet de içki de haram.. korkan var mi? Zinaya sıra gelene kadar oho

0|1
    0|0
    • Onları yapmamak da senin elinde ama kardeşim

• Şirkten sonra en büyük günah zinaymış zaten dinimiz zina yapmayın demez zinaya yaklaşmayın der çünkü yaklaşırsan kaçış yok.

• Normal bir şey çünkü

0|0
    0|0
  • Tuhaf

0|0
    0|0
  • Bunlar üzerinde konuşulacak konular değil. Zaten İslam'ın yapıtları çoktan çöktü.

0|0
    0|0
  • yaf cogu laf

0|0
    0|0
  • nasil olsa Allah afeder diyenler cok

0|0
    0|0
  • bir coguda klavye playboyu / playgirli , cogu evinde pinekleyen mast manyagi erkek veya seks hayali kuran bakire kezbanlar kardes o yuzden rahat olsun icin inanma her yazilanlara :D

1|0
    0|0
    • :) Umarım o günahı işlememişlerdir :)

• :D zaten bu siteye bakarsak herkes universiteli sevgilisyle ayni evdeler aileleri ile sadece para transferi geciyor arada hepsinin arabasi var herkese icin seks normal ve evlilik öncesi olabilecek bsys aileler amerikan dizilerindeki gibi , ama bacini biriyle düsün ayni evde nikahsiz rahat falan dedigin an, ana avrat duz giden tipler

• :) Bazı arkadaşlarımız öyle :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Zina affedilir de hırsızlık, yolsuzluk, kul hakkı, haksızlık, adaletsizlik, gıybet vs affedilmesi zor..

0|1
    0|0
    • Haklısın ama bilgi yanlışlığını gidermek istiyorum. Allah, kendisine şirk koşulmasının dışındaki istediği kimselerin bütün günahlarını bağışlar. Yani haksızlık gibi konularda da günahlar affedilir tövbe edilirse.

• Ben hadis dinciliği yerine Kur'an dinciliği yapıyorum. Şu kesin ki: Allah Kendisine şirk koşulmasını affetmez, ama dilediği kimse hakkında bunun dışındaki diğer günahları affeder. Her kim Allah’a şirk koşarsa, haktan çok uzağa sapmış olur. ((Nisa, 4/116)

• Güzel yaklaşım ama zinadan evvel daha önemli kriterler var.
      Zina büyük günah ama insanlığın önündeki diğer büyük günahlar toplumun tüm kesimini etkiliyor..

Onu da ilk yorum da yazdım.
      Zina günahı ile uyarmak lazım insanları ama bundan evvel öncelikler var..

Gerçi ben zinaya meyili olan biri olarak zina uyarısı yapmam pek..
      Kendi nefsime söz geçiremiyorum.
      Tabi zina yapmıyorum ama zorluklar var.
      Bundan evvel ülkenin durumunu ilgilendiren şeylere yönelmek lazım.
      Daha hayırlı olur bence..

• İnsanlar müslümanlığı 'iyi insan olmak' olarak işlerine geldiği gibi algılıyor ve hayatlarını öyle yaşamaya çalışıyor. Ama öyle değil işte :) Dünya iyisi olsan ne fayda. Allah'ın emirleri kesindir. Yapsan da yapmasan da ona göre mükafatlandırılacaksınız. Tüm müslümanım diyenler için geçerli.

0|0
    0|0
  • Allah korkusu var bizde kardeşim %20 lik kısıma al beni :) gerisi hakkında yorum yapamam herkes kendi bacağından asılır

1|1
    0|0
    • Korkalım kardeşim korkalım.)

• Valla görünce bile hızlanıp geçiyorum ki yanlış anlayıpta korkamasınlar diye malum sapık dolu onlarsa haklı korkuyorlar artık

• Haklısın :(

• Musluman degilim ondam.

0|1
    0|0
  • batı kültüründe herşey çokça serbest gösterildi, p*rno sektörü diye birşey var. onların geniş ve rahat tavırları sokaklarada yansıdı, insanlar çıplaklığı doğal olarak karşılıyor. mahrem denen örtü kalktı, nudizm diye birşey çıktı bütün aile fertleri çıplak çıplak ortada dolaşıyor. buna birşey diyemeyiz belki diyebilirizde tam emin değilim. doğal görüyorlar işte. daha ne diyelim. onlar doğal görüyorlarsa tartışmadan başka boyuta gitmez bu mesele.

0|0
    0|0
  • Vallahi Allaha şükür hiç zinam olmadı. Büyük konuşmaktan çok korkarım Allah göstermesin der geçerim. Yapanı da ayıplamam onun hayatı onun derdi. Onu bağlar yani.

1|0
    0|0
  • Ben korkuyorum

1|0
    0|0
  • Tuhaf tuhaf olmasına da işte.. Bu arada senin gibileri görmek güzel :)

1|0
    0|0
  • değişik konular

0|0
    0|0
  • Yaptim ama pisman oldum tovbemi ettim gerisi Allah'la benim aramda.

0|0
    0|0
  • Müslüman olsa ne olur kardeş iman olmadıkça

1|0
    0|0
  • evet aydınlattın beni
    çok pişmanım yapmam bir daha

0|0
    0|0
  • ensar vakfındaki tecavüzlere çocuk gelinlerede tepki göstermenizi bekliyoruz..

0|0
    0|0
  • şeytan kötü şeyleri iyi gösterir ee bu da nefsin hoşuna gider.

0|0
    0|0
  • Ceza peşin değil çünkü

0|0
    0|0
  • Burda gelip edebiyat yapıyorsun senin yanında kız olsa senide baştan çıkarır merak etme ozaman zina falan kalmaz.

0|0
    0|0
    • Böyle yazdığın için bu yorumu yapıyorum. Sendeki iman seviyesi ile bendeki iman seviyesi bir değil emin ol.

• Sendeki imanla dunya kurtulcak emin ol :P :D

• İnsanların dini ve hayat görüşüyle dalga geçmek için yorum yapmak sizin seviyenizle ilgili bir durum. Yaptığınız yorum için teşekkür ederim.

• Valla ben korkuyorum hatta geçen yıl kız arkadısımın evindeydik olaylar ani bir şekilde gelişti ve kendimi dışarı zor attım sonrada pişman olup hayıflandım :))

0|0
    0|0
    • :) iyi ki atmışsın kendini dışarı kardeşim. Zararın neresinden dönersen kardır :)

Yükleniyor...