Aileniz size güveniyor mu?

22 yaşında olmama rağmen, eve geliş saatim başta olmak üzere her şeyime karışılıyor, bazen diyorum ki hiç mi güven vermedim onlara

1|0
29|40

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen asi olmak iyidir ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güvensizlik değil bu ailenin kıymetlisisin sana bir şey olur diye içleri gidiyor biraz daha yaş ilerleyince anlayacaksın sen düşünsene kızın var senin yaşında bu korkunç topluma nasıl rahat gönderirsin Dünya temiz olsa emin ol ailelerimiz böyle olmazdı fazla üstüne düşüyorlar sıkılıyorsun gençlik bu ama inan ki sana güvenmediklerinden değil çevre faktörü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Sayilmaz

0|0
    0|0
  • Benim kızım olsan bende karışırım senin güven vermenle alakası yok ki ortam cidden çok kötü gözümden bile sakinirim ben kzimi.

0|0
    0|0
  • ailemden herhangi biri beni aradığında telefon açılmasın bizimkiler meraktan çatlıyor. hak veriyorum çünkü ben daha baba olmadım. biliyorumm onlar bana güveniyor. ya dışarısı güvenli mi? bunu soorgulamak lazım. gecenin birinde tinercinin ayyaşın ya da sapığın biri çıksa karşına ne yapacaksın? bu devirde kimse kimseye zerre kadar sahip çıkmaz. anne baba hariç. gerçi babana bile güvenme demişler ya orası ayrı bir dünya..

0|0
    0|0
  • Evet güveniliyor

0|0
    0|0
  • Bızımkıler bır ay evde işte yalnız bırakıp memlekete gıdıyorlar ama burda olduklarında yarım saat takılsam pat dıye ararlar ((: çok garıp

0|0
    0|0
  • Aile tabiki cocuguna guvenir kafanda oyle seyler olmasin. Kiz cocugu oldugun icin erkeklere gore biraz daha hassas davranilir onlara. Ulkedeki son durumlari biliyosun tecavuz vs gibi seylerden dolayi uzerine duserler normalden fazla. O yuzden bunu guven olarak algilama. Ben erkek oldugum halde giris cikis saatime tepki gosterirler kisisel algilama yani olayi :)

0|0
    0|0
  • Bunun güvenle alakası yok senin için endişelenmeleri de güzel bir şey. Ne zaman diyorlarsa o zaman evine gir. Hırlı var hırsız var.

0|0
    0|0
  • Güveniyor

0|0
    0|0
  • Kız olman etkili adına üzüldüm.

0|0
    0|0
    • Bana güvenleri sonsuz.
      Gece yarıları evden çıkarım, arabanın anahtarını alırım..
      Nereye gidiyorsun bile demezler. "Dikkat et oğlum" falan derler sadece.

Ne desem yanımda olur güvenirler.. Türkiye'de yaşıyoruz dışarısı kızlar için gerçekten tehlikeli. O yüzden bir nebze haklılar.. Üniversite okumuyorsan git şehir dışında oku vs.

İlerde yeni bir hayatın olacaktır. O zaman karışamazlar.

• Bunu güvenizlil olarak düşünmiceksin bir kızsın ve daha geçenki muavinin yaptığı piçliği duymadın mı, şunu unutma sen kızsın ve kendini savunamazsın güçsüzsün doğan gereği ee ülkemizde abaza o cocuklarından geçilmediği için heran taciz ve tecavüze uğrama ihtimalin var kaçırılma vs bu size basitmi geliyor arkadaş biri seni sıkıştırsa geç saatte ara sokakta ne yapabileceksin

0|0
    0|0
  • Guven değil bu endişe anne olmadan anlamazsin 😌

0|0
    0|0
  • Karışan yok

0|1
    0|0
  • Güvenleri kıpırdamaz

0|0
    0|0
  • Kızım daha ne istiyorsun önemsiyorlarki karışıyorlar ayrıca güvenle alakası yok dünya çok boktan bir yer oldu türkiye ise daha boktan bir yer oldu.

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Evet guvenir

0|0
    0|0
  • Tabisi

0|0
    0|0
  • Bu biraz çevreyle alakalı klasik aile lafı acı ama gerçek neler oluyor biz erkekler bile bazen çekiniyorken kızların daha hassas davranması gerek

0|0
    0|0
  • Sana guvenebilir ama etraf guvenilirlik duygusu vermiyo yasin ilerleyince anlarsin bunu ancak sana verdikleri kiymeti burdan anla bence

0|0
    0|0
  • Sonsuz dercede güvenirler ama merak da ederler haklı olarak sen ailenin gözünde çocuksun babam der ki ilerde evladın olunca ne demek istediğimi anlarsın buna rağmen her konuda güvenirler yanlış işler peşinde koşmadığım için no problem :D

0|0
    0|0
  • olay senin 22 yaşında olman değil.. olay hayatı tam görmemen olay sana güvenilmemesi değil dışarıda ki serseriler olaya bir erkek bir baba bir abi gözüyle bakamazsın orası ayrı konu ama burası türkiye yapacak bir sey yok

0|0
    0|0
  • Evet güveniyo

0|0
    0|0
  • Ailen olduğu için şanslı olduğunu düşünmeni onların senin için iyi olanı her zaman düşünecek lerini ve bu gibi mudaheleleri seni sevdikleri ve sana bir zarar gelmesin diye yaptıklarını unutmaman için yazmak istedim kardeşim ;)

0|0
    0|0
  • başka şehirdeyim atlattık sorunu

0|0
    0|0
  • Güvenmek zorundalar

0|0
    0|0
  • Her konuda tamamen güvenirler :D

0|0
    0|0
  • Sonsuz güveniyorlar.

0|0
    0|0
  • Olur öyle seyler

0|0
    0|0
  • güven vermemek değil malum ortamı görüyosun ondan dolayı karışıyolardır

0|0
    0|0
  • Guvenir tabi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 28

• Sana olan güvenle alakalı değil bu devir kötü kız yetiştirdiğiniz zaman anlarsınız diyo aileler rahat bir aile yapın yoksa bunu fazla takma bence ben nişanlı iken bile akşam dışarı çıkamadım nişanlım ile biri ne der die toplum baskısı yüzünden aileler böyle bizlik mevzu değil bence

0|0
    0|0
  • Güveniyorlar valla çok şükür

0|0
    0|0
  • Karışan oluyor tabi

0|0
    0|0
  • Seni koruyorlar ne güzel. Hem yaş 22 hala küçük. Henüz öğrenecek çok şey var. Burda böyle isyankar tavırlarda bulunman hala ergen huyları n olduğunu ispatliyor. Büyüpte nolcak ki zaten? Hayat ve sorumluluk zorlasicak. Bu günlerin tadini cikar. Zira emniyetli kosulsuz sekilde sevildigin tek yer anne babz ocagi.

0|0
    0|0
  • Çok güvenirler

0|0
    0|0
  • Anne baba onlar. Tabiki karisicaklar

0|0
    0|0
  • Güveniyor

0|0
    0|0
  • Güvenir

0|0
    0|0
  • Bence guvenle ilgisi ykok seni onemsedikleri icin oyle

0|0
    0|0
  • güveniyor çünkü onlara yalan söylemedim... söylememde...

0|0
    0|0
  • Hiç güvenmiyorlar. Güvenmemekte haklılar zaten

0|0
    0|0
  • Hangi konuda güven?

0|0
    0|0
  • Ve düşün aynen böyle öleceksin, gülümse kaderine :) ya da birşeyler yap,

0|0
    0|0
  • 17 yaşından beri ayrı yaşadığıma göre güveniyorlar demektir.

0|0
    0|0
  • Bilirsin, bize güvenmediklerinden değil çevreye güvenmediklerinden

0|0
    0|0
    • Arkadaşında kaldığın zamanda mı çevreye güvenmezler

• Arkadaşımda 1-2 kere dışında kalmadım rahatıma çok düşkünüm.. Seninkiler abartıyomuş be

• Evet güveniyorlar

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Evet güveniyorlar.:)

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Güveniyorum da bu güvenle alakali değil tam anlamiyla

0|0
    0|0
  • Benim de aynı. Hiç büyükmusum gibi değil 20 yi geçtim hala tık yok

0|0
    0|0
  • Güvenirler ama bende çok geç gelemem eve

0|0
    0|0
  • Çevreye güvenmiyorlardır

0|0
    0|0
  • benim 12 den sonra disarida olmam yasak misal neden cunku it kopek dolu sokaklar

0|0
    0|0
  • İstemediğim kadar güveniyorlar

0|0
    0|0
  • güveniyorlar

0|0
    0|0
  • Normal bn 24 yaşındaym hala nerdesn der nye geciktn der

0|0
    0|0
  • Ben 24 yasinda olmama ragmen ayni durumu yasiyorum. 30 olsam yine öyle olur, sorun bizde degil, ailemizde.

1|0
    0|0
Yükleniyor...