Annem galiba babamı aldatıyor şüphelerim var sizce ne yapmam gerekiyor?

annemin 3-4 ay önce gece biriyle konuştugunu duydum telefonla sonra ben odaya doğru gelip kapıyı çalınca oglum geldi kapatıyorm diyip kapattı kapı deliğiden baktım uyumuş numarası yapıyordu. bugünde telefounda işim vardı iphonenin orta tuşuna basılı tutunca acık uygulamalar durur ya watsappta rehbere ekli olmayan biriyle konuşması vardı watsabı açtım kouşma yok. numarayıda kaybettim o yüzden. şimdi ne yapmam gerek?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Bu isin pesini birakma iyice bir arastir bakalim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sende bir i phone edin, sonra i phonumu takip et özelliğin etkinleştir. Umuyarum ki annen bu ozelliği bilmez bak bakalım nerelere gidyor napıyor. Eğer daha önce gitmediği ya da bilmediğin yerlere gidiyorsa arayıp nerde olduğunu sor. Baskın yap adamla polemiğe girme anneni al ordan ben olsam haşlardım biraz. Sonra herife dava açabilirsin. Evli bir kadınla ilişki yaşamak suçtur kamu davasına dönüşür.

0|0
    0|0
    • yok şüphelendiğim lavuk farklı şehirde. öyle bir şey olamaz zaten evden çıktığı yok

• yok o iş yaş

• Aklıma gelen en mantıklı şeyler bunlardı bilemedim diğer türlü.

Kızlar Ne Diyor 9

• Emin olmadan anneni suçlama derim.

0|0
    0|0
  • Annen telefonda konuşurken baban neredeydi?
    Emin olmadan hareket etme derim annenin telefonunu al bir kac gün bana lazim de bir şekilde al sonra bak bakalım nolucak

0|0
    0|0
  • İyice araştır.

0|0
    0|0
  • umarım yanılıyorsundur

0|0
    0|0
  • Üzüldüm kardeşim Allah yardımcın olsun sen en iyisi ne yap biliyormusun bir fake hesap açıp annene mesaj at ben sevgilinin arkadaşıyım de onunla ilgili önemli birşey söylemem gerek yaz
    O zaman herşey ortaya çıkar emin ol

0|0
    0|0
  • bnc ona şimdilik hiçbişey söyleme hareketlerini takip et ve o o kişiyle konuştuktan sonra kişinin numarasını almaya çalış ve o kişinin adresini falan al gerisi senin bilceğin iş kardeşim

0|0
    0|0
  • konuş anenle

0|0
    0|0
  • Biraz daha kurcala bu işi.

0|0
    0|0
    • ama nasıl ne ypaarak

• Telini kurcala yine. son aramalara bak. Numarayi al gizliden ara. Dışarı çıkarsa takip edebilirsin.

• numara yok işte numara silinmiş.

• Peşini bırakma ama emin olmadan da bir şey yapma derim
    Whatsapp yedeklemeden falan konuşma geçmişi bulunur mu acaba

0|0
    0|0
    • iclod kapalıydı. şimdi aktifleştirdim sildim geri yükledm ama tüm mesajlar gitti

• Ya inşallah kardeşim yanlış anlamadan ibarettir tabi ama ben yardımcı olayım diye öyle yazdım

• peki

Erkekler Ne Diyor 8

• Nah sıkarsın sıkarsında aptalsın kusura bakma dostum eğer öyle bişi varsa bir bacım için yakma kendini annende olsa boşanır babanla bir ömür perişan olur o cezada ona yeter ama o mezara sen hapise değmez gençliğine yazık... inşallah yoktur öyle bişi.

0|0
    0|0
  • Eğer böyle birşey olduğuna emin olursan hem aldattığı kardeşim nin hem ananin kafasına sıkmaniz boynunuzun borcudur.

0|0
    0|0
    • öyle zaten orası. ama emin olmadan böyle bişe yapamam

• yapacam hocam

• Böyle bir şey yap da geri kalan tüm hayatını bir başkası için mahvet. Eğer böyle bir durum kanıtlanırsa senin yapabileceğin tek şey anneni hayatından çıkarmak olur hepsi bu. Burada yapılması gereken şeyler sana değil babana düşüyor çünkü.

• ooooooooo kalktı

1|1
    0|0
  • Sen ne biçim erkeksin?
    Telefondaki lavuk kim diyemedin mi?
    Pasif davranmaya devam edersen anneni yatakta basman kaçınılmaz aklını başına topla!

0|0
    0|0
    • birader önce bir ağzını topla. elde bir kanıt olmadan anneme veya babama böyle bir şeyle karşılarına çıkamam bu bir. böyle bir şey varsa ve o lavugu bulursam ki Allah büyük. delik deşik edecem. fakat nasıl bulabilirim ben bunu soruyorum zaten

• Numarayı bulursan hiç durma hemen Telekoma git tarih güncelleme listesi falan iste ne zaman hangi saat konuştukları orada yazar.

• numarayı bulursam direk o kişinin bizzat yanına gider konuşturturum da numarayı nasıl bulacam asıl sorun bu

• Dinleme cihazı ya da kayıt cihazı koy odaya ama emin olmadan bişey yapma babanada sakın söyleme önce netleştir sonra amcan varsa ona anlat bir büyüğünden yardım al güvendiğin

0|0
    0|0
    • sanmıyorum gece bir daha kouşacagını telefona keylog falan gibi bişe yapabilrimyiiz

• İPhone için zor olabilir ama emin değilim sanmasanda denemekten zarar çıkmaz ucuz mp3 çalarlarda bile kayıt özelliği var bence şu an mantıklı gelen bu ya da izleyebilirsen gün içinde biyere gidiyorsa takip et

• Sıkıntı büyük dostum

0|0
    0|0
    • nasıl bir yol izlemem gerekiyor.

• Sıkıntı gerçekten büyük sen karışma derim ben ama sen bildiğini yap

• aynen

• İzlemeye devam kanka

0|0
    0|0
  • wats app ta girdiği profillere bak

0|0
    0|0