19 yasındayım ve evlenmek istiyorum sizce yalnıs mı düşünüyorum?

19 yasında bir erkegin evlenmesi dogru mudur? para sıkıntım da var öyle bir dügün için 50-100 bin lira masraf yapamam kuru bir nikahta olsa evlenirim diyen kızlar kaldı mı?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Evet erken evlilik iyi sorumkuluk alirsin ablacim ama benim istedim dugun 10000 degil olamazda sevdim yanimda olsun kokusu bna gelsin yeter

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Psikopat_hatun diyor Ki ya bir kazandığın parayı sen bir ye ailene yedir hemen niye ev kurasın ki. onu geçtim evlenmek evcilik oyunu değil kendine yetemezken başkasının istekleri olacak masraflar... maddiyi bırak sen daha kendi geleceğini düşünemezken başka birinin daha geleceğini sen düşüneceksin karşındakine kendi anlatcaksın o sana kendisini ifade edecek kocaman bir hayatın başına 19 yaşında başlayacaksın bence hazır da deilsin

0|0
    0|0
    • maddi sıkıntım var başka sorunum yok

• Psikopat_hatun diyor Ki tek maddi değil olay bak anlamamışsın daha beni anlamıyorsun karını nasıl anlayacaksın manevi olarak da çok sıkıntı çekeceksin

• Çok yanlış ve ergence

0|0
    0|0
  • Saçmalık.

0|0
    0|0
  • Daha erken kanka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ev geçinebilirse olabilir ama çok da iyi gideceğini sanmam iki taraf da çok çocuksu olur.

0|0
    0|0
    • Hayır kendimden yasça büyük insanlarla takıldıgım için olgunlastıgımı düşünüyorum o yönden sıkıntı olacagını sanmıyorum

• Yanlış düşünüyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...