Erkeklerin bu huyundan nefret ediyorum?

Sevgilim cok konusuyor telefonda hayati boyunca ettigi kavgalari askerlik anilarini her halti surekli tekrardan sanki hic anlatmamis gibi anlatiyor bu zamana kadar 2 sevgilim oldu zaten digeride boyleydi normal erkek arkadaslarimda boyle nedir bu erkeklerde anilari ilk gunku heyecanla tekrar tekrar anlatmak?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• konu bulamadığından anlatıyordur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Ohhh şu an trabzon spor şampiyon olmuş gibi sevindim. Siz kizlae anlatırken iyi. Çocukluğumuza iniyorsunuz ulan :))) valla helal olsun adama aferin ona. Allah çenesine sağlık sihhat versin:)

0|0
    0|0
  • Sevgilin olduğuna eminmisin? Sana arada bir bekir abi falan diyor mu?

0|0
    0|0
    • Sıkıntılı biri biraz ozel harekatta calisiyordu psikopat anilarindan bahsediyor gece ruyalarimda goruyorum artik sevgili gibi davranmiyo kaba biri biraz bekir abi diycek kadar olmasada kaba yani

• Herkezin bir alıcısı var mutsuz ediyorsa bu şekilde oturup bir konuş derim. Yok bana değer veriyor ben bu şekilde davranmasını istemiyorum falan diyorsan sevgiliye böyle şeyler anlatılmaz. Sürekli anlatılmaz. Anlattıklarından feyiz almıyormuş gibi yapıp bu konulara girdiğinde lafını kesip başka konular açarsan anlayabilir ya da neden sözünü kesip durduğunu sorduğunda sen açıklayabilirsin. Ama ne bilim ya ilginç geldi bana kabalıktır.

• Len bizene sevgilinin anlattıgından :D Git ayrıl madem :D

0|0
    0|0
  • anlatacak bir şey kalmamış HDD'de Replay tuşuna basıyor

0|0
    0|0
  • Hepsi öyle değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...