Bu sitenin kızları ne zaman aklın yolunu bulacak?

Farkındayız kisi başına düşen kız sayısı az. Haliyle fazlaca ilgi topluyorsunuz. Bu da sizi yeterince şımarıyor. Bencil davranışlar yargılamalar. Hesabına geldi mi çok dürüst beğendigi erkekli buldu mu biraz özgür ve zevkine düşkün... Ne oluyok size allah aşkına. Ne zaman yerel adetlerden sıyrılıp mantıklı düşünecek ne istediğinizi fark edeceksiniz. Ne zaman kendiniz olacaksınız?

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• ben bu sitenin soru sorma içeriğini seviyorum, arada bir takılıyorum ama bana mesaj atan çok çok az oluyor mesela. Profilim yok, bazen gizliden yorum yapıyorum. Atsalar da cevap vermiyorum. Bence aklı başında olan her kız bu siteyi bu şekilde kullanır. Ama haklısınız, bu sitede çoğu kız, bahsettiğiniz gibi.

0|1
    0|0
    • Eig için teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

• o saçma paylaşım yapan kız hesaplarının hemen hepsi troll bakarsan 1 xper zaten çogu onlarda erkek yani. sen sitedeki erkekleri görmüyorsun heralde bence senin bu zihniyetinin ve o erkeklerin yolunu bulması lazım.

1|0
    0|0
    • Üzgünüm bu yorumdan ötürü mesaj kutuna pembe mesajlar yağmayacak :((

• bro bakarsan görürsün tam görüş paylaştm sana ardndan bir pembeli paylaşmış gögslerim nasıl 1 xper :D öyle yani az gözlemle görürsün hem hadi diyelm gerçkten kız onlar ee burdaki erkekler ne olacak abazalıklarını görmemen imkansız o zaman hem kızlara hem erkeklere nasihat et. bu zihniyet bozuk bir zihniyet. tespitim bu yönde dostum

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben aklın yolunu bulmaya karsıyım asdf
    İnsallah bir gün

1|0
    0|0
  • Hele önce siz bulunda..

2|0
    0|0
  • Sen ne zaman bir tanesiyle yetinmeyi ögrenirsen o zaman aklin yolunu bulurlar cünkü sen de bulmus olursun o yolu... anladin sen onu... haksiz miyim?

0|0
    0|0
  • Kişi başına düşen kız sayısı az, ne demek ya? Mal mıyız 20 kişilik bir gruba 4 elmayı mı dağıtıyorsun

1|0
    0|0
  • Cok dogru afetim.
    Peki bunlari simartan kim bir düşün kardeşim,

0|0
    0|0
  • Kim kızdırdı abiyi

1|0
    0|0
    • Normal bir kız aranıyor. Tiplerden sıyrılmış anlayışlı şüpheci olmayan. Evet sadece sıradan bir insan olması yeterli. Kendine güvenen var mı?

• Dinime küfreden müslüman olsa!
    Erkekler aklın yolunu bulmuş mu ki kızlara dil uzatıyorsun?

0|0
    0|0
  • Çok bencilim.

0|0
    0|0
  • ne dıyon ya :D

0|0
    0|0
  • Haha bu sitedeki erkekler çok doğru dürüst mk

1|0
    0|0
  • şimartmayın siz de kızları

0|0
    0|0
  • Sen susunca :)

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmasaydın iyiydi. :)

0|0
    0|0
    • İyi ettim. Sinirden patladım. Var mı böyle bişey yaAA. Kız gereksiz yere yazıyo yazıyo suçluyor kızıyor sonra engel koyuyor.. bu ne saçmalık.

• hangi kız sadece seks için ilgi gördüğünü bildiği halde havaya girerki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bu sitede kızları umursarsan her daim kaybedersin

kişi başına düşün kız nedir abi koyun mu bunlar , abi foto görmeden bile kızlara yürüyen erkek üyelerle dolu koodumun yeri hangi akıl

1|0
    0|0
  • Kızda benden fazla bıyık var Kıza çok tatlısın diye mesaj atarsanız Sonuçları bu tarz olması normal.

1|0
    0|0
  • Hangı kabınedensın?
    Kızlarsoruyordan

1|0
    0|0
  • Bu tamamiyle karakter meselesi onlarda zamanla anlar yaptiklarinin ne kadar komik oldugunu o yuzden bize dusen sadece oturup izlemek :)

0|0
    0|0
  • Bizde merakla bekliyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...